Чавунні радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора

Чавунні радіатори в Луцьку

на сторінку

Радіатори з чавуну застосовуються в побуті більше століття, проте не втратили своєї популярності. Дані обігрівачі - вигідне рішення для побутового обігріву.

Особливості та переваги чавунних радіаторів

Величезну популярність на території країн колишнього СРСР батареям з чавуну дозволили отримати такі їх плюси:

  • великий термін служби - в умовах періодичного обслуговування вони здатні працювати більше половини століття;
  • невибагливість у догляді - всі заходи полягають у заміні прокладок між секціями і періодичне промивання;
  • інерційність - такі батареї можуть утримувати тепло і віддавати його навіть після припинення роботи котла;
  • бюджетність - економічність самого обладнання і способу обігрівати приміщення є ще одною однозначною перевагою.

У той же час, не варто нехтувати особливостями роботи батарей з чавуну. Слід звернути увагу, що в даних теплообменниках використовується кілька старих технологій нагріву. Також серед нюансів - необхідність застосування солідної кількості води, велика вага і повільне нагрівання.

Крихкість чавунних батарей також можна віднести до списку нюансів, про які не зайвим буде не забувати перед здійсненням покупки. Дані теплоносії не можна вдарити чи бити, так як високий ризик залишитися без радіатора.

Говорити про застарілість чавунних радіаторів однозначно не варто. У перевірених магазинах ви знайдете сучасні і якісні моделі, що мають великий список переваг. Моделі останніх років мають вдвічі меншу вагу і при цьому зберегли тривалий термін служби, а й без того хороші показники передачі тепла ще підвищилися.

Нарешті, моделі з чавуну нового зразка мають лаконічний привабливий дизайн і відмінно впишуться в більшість інтер'єрів житлових і офісних приміщень.

Правильно підключена батарея з чавуну має середньостатистичний термін служби 20-30 років, а на практиці цілком може працювати до 60 років. Так що задуматися про придбання даних теплообмінників потрібно навіть в тому випадку, якщо ви збираєтеся робити суперсучасний ремонт. Красива рівна поверхня і зі смаком вибраний відтінок фарби допоможуть у створенні незвичайних дизайнерських рішень.

Де в Луцьку купити чавунні радіатори?

Якщо ви хочете знайти для будинку або інших приміщень перевірений радіатор з чавуну, обов'язково зайдіть в інтернет-магазин Termounion. Наважуючись замовити продукцію у нас, ви отримуєте такі переваги:

  • приємні ціни на всі моделі;
  • оперативна доставка в будь-яку точку України (Луцьк та інші міста);
  • гарантія якості продукції;
  • найактуальніші варіанти в продажу.

Наші менеджери з радістю вас проконсультують, щоб ви зробили правильну покупку.

Наповнюйте життя зручністю разом з нами!