Чавунні радіатори

Фільтри

Діапазон цін

Чавунні радіатори в Рівному

на сторінку

Радіатори з чавуну використовуються в побуті більше ста років, але не втратили своєї популярності. Такі обігрівачі - економічне рішення для побутового обігріву.

Особливості та плюси чавунних радіаторів

Величезну популярність на території країн колишнього СРСР батареям з чавуну дозволили отримати такі їх переваги:

  • великий термін служби - при періодичному обслуговуванні вони здатні працювати більше півстоліття;
  • невибагливість у догляді - всі заходи полягають у зміні прокладок між секціями і періодичному промиванні;
  • інерційність - подібні батареї можуть утримувати тепло і віддавати його навіть після відключення котла;
  • бюджетність - економічність самого обладнання і способу обігрівати приміщення є ще одною очевидною перевагою.

Незважаючи на всі переваги, не варто забувати про нюанси роботи батарей з чавуну. Слід звернути увагу, що в таких теплообмінниках застосовується кілька старих технологій нагріву. Також в списку нюансів - необхідність використання великої кількості води, значну вагу і повільне нагрівання.

Крихкість чавунних батарей також можна віднести до списку нюансів, про які слід пам'ятати перед покупкою. Дані теплоносії не можна вдаряти чи бити, так як високий ризик втратити радіатор.

Говорити про застарілість чавунних радіаторів однозначно не варто. У перевірених магазинах ви знайдете сучасні і якісні моделі, які мають десятки переваг. Нові моделі мають вдвічі меншу вагу і при цьому зберегли тривалий термін служби, а й без того високі рівні теплової віддачі ще підвищилися.

До того ж, варіанти з чавуну нового зразка мають лаконічний привабливий дизайн і прекрасно вписуються в більшість інтер'єрів житлових і офісних приміщень.

Правильно підключена батарея з чавуну має середньостатистичний термін служби 20-30 років, а на практиці цілком може працювати до 60 років. Так що подумати про покупку таких моделей варто навіть в тому випадку, якщо ви збираєтеся робити ультрасучасний ремонт. Красива гладка поверхня і зі смаком вибраний відтінок фарби допоможуть у створенні незвичайних дизайнерських рішень.

Де в Рівному купити чавунні радіатори?

Якщо ви хочете знайти для будинку або інших приміщень перевірений радіатор з чавуну, обов'язково зайдіть в інтернет-магазин Termounion. Наважуючись замовити продукцію у нас, ви купуєте такі переваги:

  • низькі ціни на весь асортимент;
  • оперативна доставка по всій Україні (Рівне та інші населені пункти);
  • підтверджене гарантією якість продукції;
  • найактуальніші пропозиції в продажу.

Менеджери нашого магазину з радістю допоможуть відповісти на всі питання, що б Ви зробили вигідну покупку.

Робіть своє життя комфортніше разом з нами!