Чавунні радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора

Чавунні радіатори в Тернополі

на сторінку

Радіатори з чавуну використовуються в побуті більше століття, але не втратили своєї популярності. Такі обігрівачі - доцільне рішення для побутового обігріву.

Особливості та переваги чавунних радіаторів

Величезну популярність на території країн колишнього СРСР батареям з чавуну допомогли отримати наступні плюси:

  • довговічність - при періодичному обслуговуванні вони можуть функціонувати більше півстоліття;
  • невибагливість в обслуговуванні - всі заходи полягають у зміні прокладок між секціями і періодичному промиванні;
  • інерційність - такі батареї здатні утримувати тепло і віддавати його навіть після припинення роботи котла;
  • бюджетність - економічність самого обладнання і способу обігрівання приміщення є ще одною вагомою перевагою.

У той же час, не варто ігнорувати нюанси роботи чавунних батарей. Слід звернути увагу, що в даних теплообменниках використовується застаріла технологія нагріву. Також серед нюансів - необхідність застосування великих обсягів води, велика вага і повільне нагрівання.

Крихкість чавунних батарей також можна віднести до списку нюансів, про які слід пам'ятати перед покупкою. Ці теплоносії не можна вдарити чи бити, так як високий ризик втратити радіатор.

Говорити про застарілість чавунних радіаторів однозначно не потрібно. У перевірених магазинах ви побачите сучасні і якісні пропозиції, які мають десятки переваг. Моделі останніх років мають в два рази меншу вагу і при цьому зберегли довговічність, а й без того високі рівні передачі тепла ще підвищилися.

Нарешті, моделі з чавуну нового зразка мають лаконічний привабливий дизайн і прекрасно впишуться в більшість інтер'єрів житлових і офісних приміщень.

Правильно підключена батарея з чавуну має середній термін служби 20-30 років, а на практиці цілком може функціонувати до 60 років. Так що задуматися про придбання даних моделей варто навіть в тому випадку, якщо ви збираєтеся робити суперсучасний ремонт. Красива рівна поверхня і зі смаком вибраний колір фарби допоможуть у втіленні незвичайних дизайнерських рішень.

Де в Тернополі купити чавунні радіатори?

Якщо ви бажаєте знайти для будинку або інших приміщень надійний чавунний радіатор, обов'язково загляньте в інтернет-магазин Termounion. Вирішивши замовити товари в нашому магазині, ви купуєте такі переваги:

  • доступні ціни на всі моделі;
  • оперативна доставка в будь-яку точку України (Тернопіль та інші міста);
  • гарантовану якість продукції;
  • найактуальніші пропозиції в продажу.

Наші менеджери з радістю вас проконсультують, що б Ви зробили продуману покупку.

Робіть своє життя комфортніше разом з нами!