Радіатори в Івано-Франківську

на сторінку

Як вибрати і де придбати радіатори опалення

Від правильного вибору радіаторів, залежить ефективність всієї системи опалення. Тому монтаж і проектування необхідно доручити досвідченим фахівцям, а придбати якісні прилади можна в інтернет-магазині "Termounion". Компанія здійснює поставки теплового обладнання безпосередньо від виробників. Такий підхід забезпечує високу якість і прийнятні ціни. Але перш ніж зважитися на покупку потрібних радіаторів, бажано більш детально ознайомитися з асортиментом цієї категорії товару.

Аналіз асортименту

Всі опалювальні прилади можна розділити на три категорії:

1. Популярні біметалеві радіатори побудовані так, що їх зовнішня частина виконана з алюмінієвого сплаву, що забезпечує ефективну теплопередачу, а внутрішня -  з міді або сталі, що додає всій конструкції стійкість до корозії. Ці опалювальні прилади витримують значний тиск теплоносія, тому застосовуються в основному для обігріву великих площ всередині будівель.  Як приклад можна звернути увагу на алюмінієві радіатори CALOR 80/500 біметал. Можуть експлуатуватися при температурі теплоносія до 120 ᵒС і робочому тиску 20 Бар. Мають бокове підключення, що дозволяє встановити будь-яку регулювальну апаратуру. Виробляються в Польщі і сертифіковані в Україні.  Український виробник пропонує ринку радіатори алюмінієві Ekvator 76/500 біметал, які мають термін служби до 25 років при робочому тиску 30 Вар. Можуть використовуватися для обігріву будинків з центральним або індивідуальним опаленням. Мають привабливий зовнішній вигляд білого кольору.

2. У магазині широко представлені сталеві радіатори конвекторного типу, які представляють собою штамповані зварні панелі з порожнинами або труби з перегородками, закриті лицьовою декоративною панелькою. На труби надіті тонколистові перегородки для збільшення площі теплообміну. В асортименті широко представлені подібні прилади від німецької компанії Hofmann. Вони мають бічне і нижнє підключення з термодатчиком. Виготовляються на автоматичних лініях, де практично виключені дефекти, пов'язані з людським фактором. Мають високоякісний внутрішній антикорозійний захист і стійке зовнішнє порошкове покриття білого кольору. Український виробник випускає якісні опалювальні прилади на італійській автоматичній лінії LEAS. Ці вироби мають гарантійний термін не менше 10 років. Мають підвищений попит через вдале співвідношення ціна - якість.

3. З високоміцного алюмінієвого сплаву, польський виробник випускає алюмінієві радіатори під маркою CALOR. Вони складаються з окремих литих секцій з поздовжніми ребрами. Всі частини радіатора мають сталеві ніпеля і з'єднуються між собою паронітовими прокладками. Зовнішня поверхня цих приладів забарвлюється епоксидним полімером. Внутрішня частина кожної секції обробляється спеціальним антикорозійним складом. Такі опалювальні прилади забезпечують ефективну теплопередачу. Опалювальні системи, обладнані цими радіаторами, вважаються найбільш економічними.

Як замовити опалювальні прилади

Для цього на сайті компанії треба скористатися кнопочкою контакту. Зворотним дзвінком оператор узгодить всі умови оплати і доставки. Великі партії радіаторів відправляються в будь-який населений пункт України по передоплаті в межах 10% загальної вартості. Для цього залучаються кур'єрські служби «Нова пошта», «Автолюкс» та «Міст Експрес».