Demrad

Фільтри

Діапазон цін

Сталеві радіатори Demrad в Івано-Франківську

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Сучасний ринок дуже перенасичений різними видами радіаторів. Кожен по- своєму гарний, але все ж хочеться отримати більше універсальності від обігрівальних елементів за доступні гроші.

Переваги сталевих радіаторів Demrad

У сталевих радіаторних батареях фірми Demrad вийшло об'єднати всі високі вимоги до продукції , і вони підкорили ринок і продовжують лідирувати в своєму середовищі вже не перший рік. Завдяки новітнім технологіям сталевих радіаторів вдалося збільшити рівень тепловіддачі на двадцять відсотків! Виготовляються радіатори із сталі холодного прокату, різної товщини. Після цього кожен елемент ретельно обробляють спеціальними антикорозійними і захисними речовинами, які ще більше сприяють довговічності продукту. При фарбуванні не використовують важкі метали і формальдегіди , що робить їх екологічно чистими і безпечними, і придатними для установки в дитячих кімнатах.

З переваг даного типу радіаторів можна відзначити ще й те, що вони не розбірливі у воді. Також досить зручне підключення до всієї системи , яке ви можете використовувати або знизу, або ж з боку. Ну і радує те , що розміри ви можете підібрати відповідні саме вам , так як вони є досить універсальними. Висота подібних радіаторів знаходяться в рамках від 300 мм до 900 мм, ну і довжина від 400 мм до 2000 мм. Дійсно зручно , так як підібрати можете радіатор саме під місце майбутньої установки. Дизайн подібних моделей досить простий, без надмірностей. Чіткі і тонкі лінії радіатора радують око.

Подібний продукт досить економічний у своїй ціні , але за якістю і функціональністю нічим не поступається подібним моделям більш дорогих виробників