Розширювальні баки

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Розширювальні баки в Львові

на сторінку

Котли на твердому паливі, як і будь-яка інша система опалення, виробляються з декількох доповнюючих один одного частин. Одним з найбільш головних у функціонуванні установки є мембранний розширювальний бак. Завдяки йому відшкодовується зміна обсягу рідини в системі опалення. Він потрібен для безперебійної та безпечної роботи котла.

Розширювальні баки для твердопаливних котлів: особливості

Мембранні баки в опалювальній установці функціонують для виведення з неї зайвого об'єму рідини, який виникає через її нагрівання. Рідина знаходиться всередині установки (трубопровід, контур теплої підлоги або радіатор), тому її розмір змінюється в залежності від підвищення або зниження температури. При підвищенні або зниженні обсягу також змінюється тиск у всій установці. Саме розширювальний бак компенсує тиск.

В іншому випадку котли на твердому паливі не могли б правильно функціонувати, з'являються великі проблеми, наприклад, розрив труби. Саме тому без мембранного бака монтувати системи опалення заборонено.

Розширювальні баки теплогенераторів: види

Перед покупкою такого важливого елемента слід звернути увагу на наявність різних типів баків:

  • закриті;
  • відкриті.

У них є свої переваги і недоліки, про які необхідно знати в процесі вибору.

Закриті мембранні розширювальні баки вважаються на даний момент більш популярними. Їх внутрішня основа складається з двох частин, які розділяються особливої гнучкою мембраною. В одній частині знаходиться газ, у другій – рідина. Ключовими перевагами даної системи є:

  • надійність;
  • стабільний рівень;
  • повітря, що використовується теплоносієм, не впливає на систему;
  • можливість установки в будь-якому приміщенні.

Але мінусом вважається більш висока вартість і необхідність в постійному підключенні до електроенергії.

Відкриті види часто монтуються в найбільш високому місці в будівлі (горище або мансарда), яке повинно мати додаткову теплоізоляцію. Ці баки виробляють з високоякісної сталі. Їх перевагами можна назвати:

  • низька ціна;
  • можливість контролю за ступенем рідини в установці;
  • можна видаляти воду з каналізації при необхідності;
  • є буферною зоною для системи, якщо змінюється тиск.

Де замовити розширювальні баки для котлів опалення у Львові?

В каталозі інтернет-магазину «Termounion» представлений великий асортимент мембранних баків для всіляких варіантів котлів на твердопаливній основі. Ми займаємося продажем якісних і надійних товарів популярних брендів, тому у нас ви можете придбати хорошу продукцію за приємною ціною. При бажанні клієнта проводиться доставка (Львів і найближчі населені пункти).

Купуючи розширювальний бак, потрібно правильно підрахувати загальний обсяг всієї опалювальної установки, а також додати до цієї цифри можливість його збільшення при нагріванні води до середніх температур.