Розширювальні баки

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Розширювальні баки в Чернівцях

на сторінку

Твердопаливні котли, як і будь-яка інша опалювальна система, виробляються з декількох різних елементів. Одним з найголовніших в роботі котла вважається мембранний розширювальний бак. Завдяки йому покривається коливання об'єму рідини в опалювальній установці. Він потрібен для справної і надійної роботи котла.

Розширювальні баки для котлів на твердому паливі: характеристики

Мембранні баки в системі опалення працюють для відводу з неї зайвого обсягу конденсату, який з'являється через її нагрівання. Вода знаходиться всередині обладнання (трубопровід, контур теплої підлоги або радіатор), тому її розмір змінюється в залежності від підвищення або зниження температури. При підвищенні або зниженні обсягу також коливається тиск у всій системі. Саме завдяки розширеному баку тиск компенсується.

В іншому випадку твердопаливні котли не могли б безперебійно функціонувати, виникають серйозні проблеми, в тому числі і розрив труби. Тому без мембранного бака монтувати системи опалення вкрай не рекомендується.

Розширювальні баки теплогенераторів: види

Перед придбанням цієї важливої частини конструкції важливо звернути увагу на існування різних варіантів баків:

  • закриті;
  • відкриті.

У них є свої переваги і недоліки, про які слід знати заздалегідь.

Закриті види вважаються на сьогоднішній день більш популярними. Їх внутрішня основа складається з двох частин, які розділені спеціальною гнучкою мембраною. В одній частині знаходиться газ, у другій – рідина. Ключовими плюсами цієї системи можна назвати:

  • надійність;
  • стабільний рівень;
  • повітря, що використовується теплоносієм, не впливає на систему;
  • можливість установки в будь-якому приміщенні.

Але мінусом є більш висока ціна і необхідність постійного підключення до електроенергії.

Відкриті моделі зазвичай монтуються в найвищому місці в будинку (горище або мансарда), яка потребує додаткового теплоізоляції. Такі баки виготовляють з довговічної сталі. Їх перевагами є:

  • низька ціна;
  • можливість контролю за ступенем рідини в установці;
  • можна видаляти воду з каналізації при необхідності;
  • є буферною зоною для системи, якщо змінюється тиск.

Де замовити розширювальні баки для котлів опалення в Чернівцях?

В каталозі інтернет-магазину « Termounion » представлений чималий асортимент мембранних баків для різних варіантів котлів на твердопаливній основі. Ми займаємося продажем міцних і довговічних товарів відомих компаній, тому у нас є можливість придбати хорошу продукцію за доступною ціною. При бажанні клієнта проводиться доставка (Чернівці і найближчі населені пункти).

Вибираючи розширювальний бак, необхідно правильно розрахувати загальний обсяг всієї опалювальної системи, а також приплюсувати до цієї цифри можливість його збільшення під час нагрівання рідини до середніх температур.