Розширювальні баки

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Розширювальні баки в Івано-Франківську

на сторінку

Котли на твердопаливній основі, як і будь-яка інша система опалення, виробляються з декількох різних компонентів. Одним з найбільш головних в роботі установки є мембранний розширювальний бак. Завдяки йому заповнюється зміна обсягу рідини в опалювальній установці. Він потрібен для справної і надійної роботи котла.

Розширювальні баки для котлів на твердопаливної основі: параметри

Мембранні баки в системі обігріву використовуються для виведення з неї зайвого обсягу конденсату, який виникає через її нагрівання. Вода циркулює всередині установки (трубопровід, контур теплої підлоги або радіатор), тому її обсяг змінюється в залежності від перепадів температури. При зміні обсягу також змінюється тиск у всій системі. Саме завдяки розширювальному баку тиск компенсується.

В іншому випадку котли на твердопаливній основі не могли б безперебійно функціонувати, виникають чималі проблеми, в тому числі і розрив труби. Саме тому без мембранного бака встановлювати системи опалення заборонено.

Розширювальні баки теплогенераторів: варіанти

Перед придбанням цієї важливої деталі важливо звернути увагу на існування різних типів баків:

  • закриті;
  • відкриті.

Вони відрізняються своїми перевагами і недоліками, про які слід знати до покупки.

Закриті типи є на сьогоднішній день більш популярними. Їх внутрішня основа складається з двох частин, які розділяються спеціальної гнучкої мембраною. Газ знаходиться в одній частині, а в інший – вода. Основними плюсами такої системи можна назвати:

  • надійність;
  • стабільний рівень;
  • повітря, що використовується теплоносієм, не впливає на систему;
  • можливість установки в будь-якому приміщенні.

Але недоліком вважається більш висока вартість і необхідність постійного доступу до електрики.

Відкриті види часто монтуються в найвищому місці в спорудженні (горище або мансарда), яка потребує додаткового теплоізоляції. Ці баки випускають з високоякісної сталі. Їх перевагами можна назвати:

  • доступна ціна;
  • можливість контролю за ступенем рідини в установці;
  • можна видаляти воду з каналізації при необхідності;
  • є буферною зоною для системи, якщо змінюється тиск.

Де замовити розширювальні баки для котлів обігріву в Івано-Франківську?

В інтернет-магазині « Termounion » представлений великий асортимент мембранних баків для різних типів котлів на твердому паливі. Ми займаємося продажем міцних і довговічних товарів популярних брендів, тому у нас ви можете придбати хорошу продукцію за приємною ціною. При бажанні клієнта здійснюється доставка (Івано-Франківськ та найближчі населені пункти).

Вибираючи розширювальний бак, важливо правильно вирахувати загальний обсяг всієї опалювальної установки, а також додати до отриманої цифри його можливе збільшення під час нагрівання рідини до середніх температур.