Розширювальні баки

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Розширювальні баки в Києві

на сторінку

Твердопаливні котли, як і будь-яка інша опалювальна система, створюються з декількох різних елементів. Одним з найголовніших в роботі котла вважається мембранний розширювальний бак. Завдяки йому заповнюється коливання об'єму рідини в опалювальній установці. Він потрібен для справної і безпечної роботи котла.

Розширювальні баки для твердопаливних котлів: характерні риси

Мембранні баки в опалювальній системі використовуються для відводу з неї зайвого обсягу води, який виникає через її нагрівання. Вода розташовується всередині обладнання (трубопровід, контур теплої підлоги або радіатор), тому її обсяг змінюється в залежності від змін температури. При підвищенні або зниженні обсягу також коливається тиск у всій системі. Саме розширювальний бак компенсує тиск.

В іншому випадку котли на твердопаливній основі не могли б правильно працювати, з'являються великі проблеми, наприклад, розрив труби. Тому без мембранного бака монтувати котли для опалення заборонено.

Розширювальні баки теплогенераторів: типи

Перед покупкою цієї важливої деталі слід звернути увагу на існування основних варіантів баків:

  • закриті;
  • відкриті.

У кожної з них є свої особливості, про які слід знати заздалегідь.

Закриті моделі є на сьогоднішній день більш популярними. Їх внутрішня основа складається з двох частин, які відокремлюються один від одного особливої гнучкою мембраною. Газ знаходиться в одній частині, а в інший – вода. Головними плюсами подібної системи можна назвати:

  • низька ціна;
  • можливість контролю за ступенем рідини в установці;
  • можна видаляти воду з каналізації при необхідності;
  • є буферною зоною для системи, якщо змінюється тиск.

Але мінусом є більш висока ціна і необхідність в постійному підключенні до електроенергії.

Відкриті варіанти найчастіше монтуються в найбільш високому місці в будівлі (горище або мансарда), яке повинно мати додаткову теплоізоляцію. Ці баки випускають з високоякісної сталі. Їх перевагами є:

  • приємна вартість;
  • можливість контролю за ступенем води в установці;
  • можливість видалення води з каналізації при необхідності;
  • при зміні тиску для системи стане буферною зоною.

Де замовити розширювальні баки для котлів обігріву в Києві?

В каталозі інтернет-магазину «Termounion» представлений широкий асортимент мембранних баків для різних типів котлів на твердому паливі. Ми займаємося продажем якісних і надійних товарів перевірених брендів, тому у нас є можливість придбати хорошу продукцію за приємною ціною. При необхідності організовується доставка (Київ та найближчі населені пункти).

Вибираючи розширювальний бак, потрібно правильно підрахувати загальний обсяг всієї системи опалення, а також додати до отриманої цифри можливість його збільшення під час нагрівання води до середніх температур.