Розширювальні баки

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Розширювальні баки в Луцьку

на сторінку

Котли на твердопаливнійї основі, як і будь-яка інша система опалення, виготовляються з декількох доповнюючих один одного компонентів. Одним з найбільш головних в роботі котла вважається мембранний розширювальний бак. Завдяки йому відшкодовується зміна обсягу води в установці опалення. Він необхідний для справної і надійної роботи котла.

Розширювальні баки для котлів на твердому паливі: характерні риси

Мембранні баки в системі обігріву підходять для відводу з неї зайвого об'єму рідини, який з'являється через її нагрівання. Рідина циркулює всередині обладнання (трубопровід, контур теплої підлоги або радіатор), тому її розмір може змінюватися в залежності від стрибків температури. При підвищенні або зниженні обсягу також коливається тиск у всій установці. Саме розширювальний бак компенсує тиск.

В іншому випадку котли на твердому паливі не можуть добре працювати, з'являються немаленькі проблеми, наприклад, розрив труби. Саме тому без мембранного бака встановлювати опалювальні системи вкрай не рекомендується.

Розширювальні баки теплогенераторів: типи

Перед придбанням цієї важливої частини конструкції важливо звернути увагу на існування різноманітних видів баків:

  • закриті;
  • відкриті.

У кожної з них є свої особливості, про які слід знати до покупки.

Закриті типи вважаються зараз більш популярними. Усередині вони складаються з двох частин, які відокремлюються один від одного спеціальної гнучкої мембраною. Газ знаходиться в одній частині, а в інший – вода. Основними плюсами подібної установки є:

  • міцність;
  • стабільний рівень;
  • повітря, що використовується теплоносієм, не впливає на систему;
  • можливість установки в будь-якому приміщенні.

Але мінусом вважається більш висока ціна і необхідність постійного підключення до електроенергії.

Відкриті варіанти зазвичай монтуються в максимально високому місці в будівництві (горище або мансарда), яке вимагає додаткової теплоізоляції. Ці баки роблять із міцної сталі. Їх плюсами вважають:

  • низька ціна;
  • можливість контролю за ступенем рідини в установці;
  • можна видаляти воду з каналізації при необхідності;
  • є буферною зоною для системи, якщо змінюється тиск.

Де замовити розширювальні баки для котлів обігріву в Луцьку?

В каталозі інтернет-магазину «Termounion» представлений широкий асортимент мембранних баків для багатьох варіантів твердопаливних котлів. Ми займаємося продажем міцних і довговічних товарів відомих виробників, тому у нас є можливість вибрати хорошу продукцію за приємною ціною. При бажанні клієнта здійснюється доставка (Луцьк і найближчі населені пункти).

Купуючи розширювальний бак, слід правильно розрахувати загальний обсяг всієї системи опалення, а також приплюсувати до цієї цифри можливість його збільшення під час нагрівання води до середніх температур.