Розширювальні баки

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Розширювальні баки в Рівному

на сторінку

Котли на твердопаливній основі, як і будь-яка інша система опалення, складаються з декількох різних деталей. Одним з найбільш важливих в роботі системи є мембранний розширювальний бак. Завдяки йому заповнюється коливання об'єму рідини в опалювальній установці. Він необхідний для безперебійної і надійної роботи котла.

Розширювальні баки для котлів на твердому паливі: особливості

Мембранні баки в опалювальній системі працюють для відводу з неї зайвого об'єму рідини, який створюється через її нагрівання. Вода знаходиться всередині системи (трубопровід, контур теплої підлоги або радіатор), тому її обсяг змінюється в залежності від змін температури. При зміні обсягу також змінюється тиск у всій установці. Саме завдяки розширеному баку тиск компенсується.

В іншому випадку котли на твердому паливі не можуть добре функціонувати, виникають серйозні проблеми, наприклад, розрив труби. Тому без мембранного бака монтувати системи опалення вкрай не рекомендується.

Розширювальні баки теплогенераторів: варіанти

Перед придбанням такого важливого елемента слід звернути увагу на наявність двох видів баків:

  • закриті;
  • відкриті.

У кожної з них є свої особливості, про які потрібно знати заздалегідь.

Закриті мембранні розширювальні баки є на даний момент більш популярними. Усередині вони складаються з двох частин, які розділяються спеціальної гнучкої мембраною. Газ знаходиться в одній частині, а в інший – вода. Основними перевагами даної системи вважаються:

  • надійність;
  • забезпечення стабільного рівня;
  • повітря з теплоносія не влучає у систему;
  • можна встановлювати в будь-якому приміщенні.

Але недоліком вважається більш висока ціна і необхідність постійного доступу електрики.

Відкриті варіанти найчастіше встановлюються в максимально високому місці в будівництві (горище або мансарда), яка потребує додаткового теплоізоляції. Такі баки виробляють з довговічною стали. Їх перевагами можна назвати:

  • приемлемая цена;
  • можна контролювати рівень води в котлі;
  • можна видаляти воду з каналізації при необхідності;
  • при зміні тиску для системи стане буферною зоною.

Де замовити розширювальні баки для котлів обігріву в Рівному?

В інтернет-магазині «Termounion» представлений великий асортимент мембранних баків для всіляких варіантів котлів на твердому паливі. Ми займаємося продажем якісних і довговічних товарів популярних виробників, тому у нас є можливість придбати хорошу продукцію за приємною ціною. При бажанні клієнта організовується доставка (Рівне і найближчі населені пункти).

Купуючи розширювальний бак, необхідно правильно підрахувати загальний обсяг всієї системи опалення, а також додати до отриманої цифри його можливе збільшення під час нагрівання рідини до середніх температур.