Розширювальні баки

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Розширювальні баки в Тернополі

на сторінку

Твердопаливні котли, як і будь-яка інша система опалення, створюються з декількох різних елементів. Одним з найголовніших в роботі установки є мембранний розширювальний бак. Завдяки йому компенсується зміна обсягу рідини в опалювальній установці. Він необхідний для безперебійної і надійної роботи котла.

Розширювальні баки для котлів на твердому паливі: параметри

Мембранні баки в опалювальній системі використовуються для відводу з неї зайвого обсягу води, який створюється через її нагрівання. Вода знаходиться всередині системи (трубопровід, контур теплої підлоги або радіатор), тому її розмір може змінюватися в залежності від коливань температури. При зміні обсягу також змінюється тиск у всій системі. Саме завдяки розширеному баку тиск компенсується.

В іншому випадку котли на твердопаливній основі не могли б добре функціонувати, з'являються немаленькі проблеми, наприклад, розрив труби. Тому без мембранного бака монтувати опалювальні установки вкрай не рекомендується.

Розширювальні баки теплогенераторів: варіанти

Перед придбанням цієї важливої частини конструкції необхідно звернути увагу на існування різноманітних варіантів баків:

  • закриті;
  • відкриті.

У них є свої переваги і недоліки, про які потрібно знати в процесі вибору.

Закриті мембранні розширювальні баки є на сьогоднішній день більш популярними. Їх внутрішня основа складається з двох частин, які розділені особливої гнучкою мембраною. В одній частині знаходиться газ, у другій – рідина. Основними плюсами подібної установки можна назвати:

  • надійність;
  • стабільний рівень;
  • повітря, що використовується теплоносієм, не впливає на систему;
  • можливість установки в будь-якому приміщенні.

Але недоліком є більш висока ціна і необхідність постійного доступу електрики.

Відкриті типи найчастіше монтуються в максимально високому місці в будівлі (горище або мансарда), яка потребує додаткового теплоізоляції. Подібні баки випускають з міцної сталі. Їх плюсами вважають:

  • низька ціна;
  • можливість контролю за ступенем рідини в установці;
  • можна видаляти воду з каналізації при необхідності;
  • є буферною зоною для системи, якщо змінюється тиск.

Де замовити розширювальні баки для котлів обігріву в Тернополі?

В каталозі інтернет-магазину «Termounion» представлений широкий асортимент мембранних баків для різних варіантів твердопаливних котлів. Ми займаємося продажем якісних і довговічних товарів популярних торгових марок, тому у нас є можливість купити хорошу продукцію за доступною ціною. При необхідності здійснюється доставка (Тернопіль і найближчі населені пункти).

Купуючи розширювальний бак, потрібно правильно розрахувати загальний обсяг всієї опалювальної системи, а також додати до цієї цифри його можливе збільшення при нагріванні води до середніх температур.