Розширювальні баки

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Розширювальні баки в Закарпатті

на сторінку

Котли на твердопаливній основі, як і будь-яка інша система опалення, виготовляються з декількох різних деталей. Одним з найголовніших у функціонуванні котла є мембранний розширювальний бак. Завдяки йому заповнюється зміна обсягу рідини в опалювальній системі. Він необхідний для правильної та безпечної роботи котла.

Розширювальні баки для котлів на твердопаливній основі: параметри

Мембранні баки в системі обігріву використовуються для виведення з неї зайвого обсягу води, який з'являється через її нагрівання. Рідина циркулює всередині обладнання (трубопровід, контур теплої підлоги або радіатор), тому її розмір змінюється в залежності від стрибків температури. При зміні обсягу також коливається тиск у всій установці. Саме завдяки розширеному баку тиск компенсується.

В іншому випадку котли на твердому паливі не могли б добре працювати, виникають чималі проблеми, у тому числі і розрив труби. Тому без мембранного бака встановлювати котли для опалення загрожує серйозними наслідками.

Розширювальні баки теплогенераторів:види

Перед придбанням такого важливого елемента необхідно звернути увагу на існування різних варіантів баків:

  • закриті;
  • відкриті.

Вони відрізняються своїми перевагами і недоліками, про які потрібно знати в процесі вибору.

Закриті види вважаються сьогодні більш популярними. Усередині вони складаються з двох частин, які розділені особливої ​​гнучкою мембраною. Газ знаходиться в одній частині, а в інший – вода. Ключовими перевагами цієї системи є:

  • надійність;
  • стабільний рівень;
  • повітря, що використовується теплоносієм, не впливає на систему;
  • можливість установки в будь-якому приміщенні.

Але мінусом є більш висока вартість і необхідність постійного доступу до електрики.

Відкриті варіанти найчастіше монтуються в максимально високому місці в спорудженні (горище або мансарда), яке вимагає додаткової теплоізоляції. Ці баки виробляють з високоякісної сталі. Їх перевагами можна назвати:

  • доступна ціна;
  • можливість контролю за ступенем рідини в установці;
  • можна видаляти воду з каналізації при необхідності;
  • є буферною зоною для системи, якщо змінюється тиск.

Де замовити розширювальні баки для котлів обігріву в Закарпатті?

В інтернет-магазині « Termounion » представлений великий асортимент мембранних баків для різних видів котлів на твердопаливної основі. Ми займаємося продажем якісних і довговічних товарів перевірених компаній, тому у нас є можливість купити хорошу продукцію за приємною ціною. При бажанні клієнта здійснюється доставка (Закарпаття і найближчі населені пункти).

Вибираючи розширювальний бак, потрібно правильно вирахувати загальний обсяг всієї системи опалення, а також приплюсувати до цієї цифри його можливе збільшення під час нагрівання рідини до середніх температур.