Розширювальний бак Heatwave 35 л - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Розширювальний бак Heatwave 35 л

Код товару: 6632

Ціна: 1651 грн

немає в наявності

Розширювальний бак Heatwave 35 л

Розширювальні баки Heatwave просто незамінні, коли мова заходить про закриті автономні системи опалення. Основне завдання баку, з яким він просто відмінно справляється стабілізація тиску води чи іншого теплоносія, коли він збільшується внаслідок нагрівання рідини.

Використання такого розширювального баку дозволяє добитися збільшення терміну служби системи, що досить важливо, якщо враховувати сумарну вартість вашої домашньої системи опалення. Діафрагма розширювального баку Heatwave виконана із харчового матеріалу бутилкаучуку. Зовні бак покривається двошаровим поліуретановим покриттям на епоксидній основі, що дозволяє його поверхні довго залишатися блискучою та непошкодженою.

Сам корпус бака може витримати до 6 бар робочого тиску, патрубок баку виконаний з нержавіючої сталі це зумовлює його довговічність та корозійну стійкість. Очікуваний ресурс роботи розширювального баку Heatwave цілих 12 років. Під час виробництва кожна деталь піддається контролю якості на декількох етапах готовності, в тому числі перевіряється і герметичний пневмоклапан, який обладнаний кільцевим ущільнювачем. Захистіть свою опалювальну систему від гідравлічного удару придбайте розширювальний бак Heatwave!

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18