Бойлер Nova Tec Combi Right 100 - фото в интернет-магазине систем отопления и водоснабжения TermoUnion Увеличить

Бойлер Nova Tec Combi Right 100

Код товара: 11756

Цена: 4440 грн

Время нагрева до 65 ° С, мин 226
Количество тэнов, шт 1
Мощность тэнов, кВт 1,8
Вес, кг 29
Габариты (ВхШхГ), мм 943-460-460
Максимальная температура нагрева воды, C 75
Монтаж вертикальный
Объем, л 100
Подключение к системе отопления правое
Терморегулятор внешний

Водонагреватель Nova Tec Combi Right 100

Компанія Nova Tec представляє нову лінійку водонагрівачів з непрямим теплообмінником Арт. NT - СВ 80 і Арт. NT - СВ 100. Дані водонагрівачі мають можливість нагріву води як з допомогою електроенергії, так і зовнішнього теплоносія. Зовнішнім джерелом тепла можуть являтся сонячні колектори, опалювальні котли і т.п.

Титанова емаль

Для захисту бака від корозії використовується титанова емаль, яка не містить обмежувальних домішок. Титанова емаль наноситься на сталь класичним рідким спопобом. Це забезпечує ефективний зв'язок зі сталлю, запобігає розтріскування покриття в процесі температурних деформацій. Емаль обпалюється в печі при температурі 850 С. В процесі випалення відбувається взаємне проникнення сталі і емалі на молекулярному рівні. Використовується сертифікована за стандартами ТUV екологічно чиста, безпечна для людини європейська титанова емаль.
Отриманий композитний матеріал "сталь - емаль" гарантує захист водонагрівача від найжорсткышої водопровідної води. Таке покриття є надійним, довговічним, екологічно чистим і гігієнічним.

Теплоізоляція

Екологічно чиста, яка не містить CFC, пінополиуретанова теплоізоляція виключає зайву втрату тепла. Шар термоізоляції в водонагрівачах Nova Tec від 20 до 57 мм. Така потужна термоізоляція надає водонагрівачу властивість термоса. Це різко знижує витрату дорожчої електроенергії.

Система Антімікс

При проектуванні водонагрівача Nova Tec застосована унікальна система Антімікс, яка перешкоджає перемішуванню шарів холодної і вже гарячої води. Завдяки цьому розумному пристрою значно збільшується коеффіціент використання гарячої води і повністю виключаються температурні перепади.

С этим товаром покупают

Похожие товары

Способ получения товара

Доставка нашим курьером

Осуществляется по Львовской и Ивано-Франковской области

Новая Почта

Самовывоз

Также вы можете забрать товар с нашего склада по адресу:
г. Львов, ул. Хмельницкого 225а
г. Самбор, ул. Торговая 54/3