Ferrad AC2 - фото в интернет-магазине систем отопления и водоснабжения TermoUnion Увеличить

Ferrad AC2

Код товара: 4280

Цена: 3200 грн

нет в наличии

Гарантія, г 3
Диаметр подключения газа, дюйм 1/2
Количество тэнов, шт
Расход газа, м3/час 0,241

FERRAD AC2 - это газовые воздухонагреватели конвекционного типа произведенные на заводе «Adarad» Турция стали заменой модельного ряда конвекторов Demrad Prometheus NGS.

Газовый конвектор Ferrad AC-2 предназначен для отопления жилых и нежилых (производственных) помещений площадью до 20 кв.м. Конвектор является энергонезависимым с пьезо розжигом (поджог основной горелки производится от пламени фитиля, фитиль разгорается от пьезоэлемента).

Плавная регулировка температуры в диапазоне от 18 до 38 °С осуществляется регулятором температуры на передней панели под откидной крышкой.

Регулировка подачи газа, контроль за распределением тепла и безопасности осуществляется автоматикой Eurоsit 630 независимой от электроэнергии. Автоматика гарантирует малый расход газа и обеспечивает бесшумную работу устройства.

Теплообменник газового конвектора изготовлен из чугуна, обеспечивает долговечность работы конвектора и высокий КПД.
Высокая производительность и эффективное КПД, достигается благодаря специальной конструкции ребер и воздушных каналов камеры сгорания.

Газовые конвекторы - экономичная и эффективная альтернатива другим видам отопления, а так же могут служит дополнением в других системах отопления.

Напишите отзыв

 • 23.10.2014
  У вашому випадку потрібно подовжити парапет і все.
 • 23.10.2014
  хочу встановити такий в однокімнатній квартирі, але немає виходу для парапету. можна якось через балкон?
 • 11.02.2014
  Чи можна замовити доставку в Городок?
 • 11.02.2014
  Конвектор прекрасний,працює 2 роки рекомендую.
 • 11.02.2014
  Термін гарантії 3 роки.Сервісний центр у Львові.
 • 11.02.2014
  Який термін гарантії в конвектора і де знаходиться сервісний центр?
 • 11.02.2014
  Конвектор хорошої якості,простий в експлуатації.
 • 11.02.2014
  Два роки тому наша сімя побудувала невеликий дачний будинок і у нас виникла потруба встановити опалення .Так як газ у нас до будинку у нас виникло питання встановлювати газовий котел чи можливо є інші варіанти.Ми звернулись в компанію Термоюніон щоб вони проконсультували нас і дали пораду що до вибору.В будинку у нас дві кімнати по 15 м2.Компанія нам запропунувала придбати два конвектора марки Ferrad які для нас були більш оптимальним варіантом.Конвектори даної марки обладнані чугунним теплообмінником ,що забезпечує довготривалу експлуатацію.Компанія Термоюніон забезпечила безкоштовну доставку товару.Зі встановленняв теж ніяких проблем не виникло.Тож тепер коли ми приїжджаємо на дачу нас завжди чекає тепле приміщення так як конвектор працює автоматично і не залежить від електроенергії.Дякуємо Термоюніон за хорошу пораду.
 • 11.02.2014
  В нас площа приміщення яку потрібно опалити досить не велика тому нам повністю підходить цей конвектор.Придбали конвектор минулого року .Конвектор справляється зі своєю задачею нарікань на роботу поки немає і надіємось не буде .Гарантія на конвектор досить тривала що говорить про якість товару.Конвектор обладнаний надійною автоматикою.Теплообмінник виготовлений з високоякісного чугуна.
 • 11.02.2014
  Цей конвектор компактний в розмірах ,а нагріває о 20 м2 площі .Встановлена італійська автоматика яка зарекомендувалась своєю надійністю і простотою в користуванні.Чугунний теплообмінник забезпечує тривалу конвекцію що дає змогу економити паливо.Ми дуже раді що наші знайомі порекомендували звернутись в Термоюніон .В компанії дійсно дбають про своїх клієнтів.
 • 11.02.2014
  Минулої осені ми придбали в компанії Термоюніон газовий конвектор Феррад.Конвектор виявився дійсно хорошої якості.Встановлена автоматика проста в користуванні та економна ,що дійсно за зиму зекономила наші кошти .Приміщення нагрівається досить швидко а чугуунний теплообмінник дозволяє забезпечувати досить довгу конвекцію в порівнянні з стальноми конвекторами.Також робота конвектора повністю безшумна.Так що ми зовсім не жалієм за витрачиними коштами.
 • 11.02.2014
  Даний конвектор практично немає конкурентів серед інших виробників.Він кардинально відрізняється своїм зовнішнім виглядом від своїх конкурентів.Вдосконалена автоматика в цьому конвекторі ,яка працює від батарейки,не потребує багато зусиль щоб запустити конвектор.Термін гарантії в порівнянніз іншими виробниками теж тривилий .Тож привиборі конвектора ми не зробили помилки віддавши перевагу саме цьому конвектору.При купівлі доставку в компанії зробили безкоштовно.Тож було дуже приємно користуватись послугами компаніїТермоюніон.
 • 11.02.2014
  Конвектор зроблений на совість і повністю підходить для експлуатації у нас.
 • 11.02.2014
  Для нас якість на першому місці.
 • 11.02.2014
  Придбали цей конвектор за порадою сусідів і не жалкуємо дійсно хороша якість.
 • 11.02.2014
  Конвектор весит 22 килограмма.
 • 11.02.2014
  Сколько весит этот конвектор?

Похожие товары

Способ получения товара

Доставка нашим курьером

Осуществляется по Львовской и Ивано-Франковской области

Новая Почта

Самовывоз

Также вы можете забрать товар с нашего склада по адресу:
г. Львов, ул. Хмельницкого 225а
г. Самбор, ул. Торговая 54/3