Сушарки для рушників в Тернополі

на сторінку

Жодна сучасна ванна кімната не уявляється без такого елемента, як рушникосушка. Сьогодні на ринку представлено безліч моделей рушникосушок, які відрізняються зовнішнім виглядом, матеріалом виготовлення, принципом дії і функціональними можливостями. Розглянемо кожен вид даного елемента докладніше.

Для виробництва рушників використовуються два основних матеріали - це латунь і нержавіюча сталь. Форма може бути будь-якою, починаючи від простої букви «П» і закінчуючи хитромудрими драбинками і іншими фігурами. Однак основною відмінністю рушникосушок є їх принцип дії. За даним критерієм виділяють водяні, електричні і комбіновані рушникосушки.

Водяні рушникосушки

Дана сантехніка є найбільш традиційною і часто застосовується. Нагрівання відбувається за рахунок гарячої води, яка циркулює всередині елемента. Вода може подаватися як з системи центрального теплопостачання, так і нагріватися водяним котлом.

Водяні рушникосушки мають очевидні переваги. Вони дешево коштують, просто монтуються і мають досить великий термін служби. Однак існує значний недолік, який полягає в тому, що робота елемента залежить від наявності гарячої води. Якщо рушникосушка підключена до центральної системи опалення, то влітку вона просто не працює і ванна кімната залишається без підігріву.

Електричні рушникосушки

Даний вид рушникосушок незамінний, якщо існують проблеми з центральним опаленням. Крім того, в деяких південних регіонах опалення може бути дуже слабким або відсутнім взагалі. Електричні рушникосушки працюють від мережі 220 В і можуть включатися в будь-який час на розсуд власника. Конструкція такого пристрою складається з труби, в якій знаходиться теплоносій (зазвичай це масло або спеціальний антифриз) і нагрівального елементу.

Сучасні моделі мають вбудоване програмне забезпечення, за допомогою якого можна задати режим роботи рушникосушки. Наприклад, можна встановити таймер і графік включень. Це дозволяє істотно заощадити на електроенергії. При цьому ванна кімната буде завжди нагріта.

Комбіновані рушникосушки

Найбільш універсальним і зручним варіантом є комбіновані рушникосушки. Дана сантехніка поєднує в собі всі позитивні якості водяних і електричних моделей. Теплоносієм в таких рушникосушках служить вода з системи опалення. Однак всередині є і нагрівальний елемент, який можна включати при необхідності.

Застосування рушникосушок

Дана сантехніка необхідна в будь-якій ванній кімнаті. Основне призначення рушникосушки - це підтримка прийнятної температури. Ванна кімната - це джерело вологості, тому саме тут вкрай необхідно сушити повітря. Це запобігає появі цвілі і грибка.

Ще одне призначення рушникосушки - це сушка речей. Будь-яка господиня оцінить можливість швидко висушити дитячі або інші речі. Крім того, рушники теж завжди вішають саме на рушникосушку. Не варто забувати і про те, що дана сантехніка може урізноманітнити і прикрасити інтер'єр.

Таким чином, численні варіанти стилістичного і конструкторського виконання рушникосушок допоможуть створити гарний інтер'єр у ванній кімнаті і забезпечити необхідні функціональні можливості.