ББЖ та стабілізатори напруги

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Блоки безперебійного живлення та стабілізатори напруги в Тернополі

  • Переглядати:
на сторінку

Блоки безперебійного живлення та стабілізатори напруги

Як зберегти електронні прилади від раптових відключень і перепадів напруги

Електронні інформаційні - управляючі системи та обладнання, застосовуються повсюди. Вони присутні всюди; в будинку, на виробництві та у сфері обслуговування. Раптовий вихід з ладу таких пристроїв, призводить до вкрай небажаних наслідків, які можуть порушити сформований спосіб життя і збій в виробничому процесі.

Раптові скачки напруги в електромережі або його відключення може призвести до втрати важливої інформації, відключення опалювальних приладів або виходу з ладу холодильного обладнання. Тому щоб уникнути подібних наслідків, рекомендується придбати інші електронні пристрої, які захищають від перебоїв в електропостачанні. До таких відносяться стабілізатор напруги і джерело безперебійного живлення (ББЖ). Такі пристрої пропонує компанія «Termounion», яка займається онлайн торгівлею різного теплотехнічного обладнання з електронним управлінням і приладами мережевого захисту.

Аналіз асортименту захисних пристроїв

Всю групу такого обладнання можна розділити на дві категорії:

1. Джерела безперебійного живлення. До них відносяться самі ДБЖ і мультигелеві акумулятори. Наприклад, ББЖ для котла Luxeon UPS-500 ZS є досить складний пристрій, що складається з акумуляторної батареї, ємністю до 400 Ач і вбудованим електронним регулятором, який випрямляє спалахи напруги. Сам акумулятор заряджається автоматично, що забезпечує його постійну працездатність. При цьому потужність подібного пристрою становить 300 Вт.

Широкий діапазон вхідної напруги в межах 140-270 В, гарантує стабільний захист від можливих перепадів. Сама батарея видає 12 В при максимальному струмі 20 А. Світлодіодний індикатор відображає всі режими роботи приладу та стан АКБ. Пристрій обладнаний вбудованим вентилятором для захисту від перегріву. Якщо відбувається критичний розряд батареї, то звучить переривчастий сигнал і миготить екран дисплея. Для того щоб купити безперебійник такого типу, ви можете замовити зворотній дзвінок на сайті магазину, і уточнити усі умови доставки.

До цієї категорії відноситься і ДБЖ Logicpower LPY-PSW 800VA від українського виробника Logicfox. Має зовнішню АКБ і електронний мережевий фільтр, який може регулювати вхідну напругу з перепадами від 140 до 275 В. Може видавати споживачам потужність до 560 Вт. У разі перевантаження або короткого замикання пристрій відключається. Відрізняється надійністю і високою якістю регулювання. Цей УПС безперебійник користується підвищеним попитом.

Мультигелевий акумулятор відноситься до регіону з поганим покриттям батарей, так як електроліт в них заправляють у вигляді гелю. Він не вихлюпується і не випаровується, що забезпечує пристрою тривалу експлуатацію, до 12 років. Його можна встановлювати в будь-якому приміщенні, так як не виділяє шкідливих випарів. Може видавати пусковий струм до 400 Ач. Має універсальні клеми, до яких можна підключити будь-який ДБЖ. Якщо з'явилася необхідність ДБЖ купити без вбудованого акумулятора, то така АКБ може бути непоганою альтернативою.

2. Стабілізатори напруги призначені для поліпшення якості електроенергії постачання, яка, на жаль, не завжди відповідає заданим параметрам.

В асортименті магазину є кілька подібних пристроїв:

● Стабілізатор напруги ECO 300, який виробляється в Україні компанією Luxeon, обладнаний тороідальним трансформатором. У ньому обмотки перемикаються за допомогою електронних реле, що забезпечує якісну стабілізацію вихідної напруги, навіть в умовах частих перепадів в мережі, особливо в сільських районах. Вихідна потужність пристрою становить 300 Вт, а діапазон стабілізації від 140 до 260 Вт. Вбудовані симістори, за допомогою спеціальних детекторів, забезпечують надійну і довговічну працездатність переключаючих реле. Цей пристрій часто використовується, як стабілізатор для котла з електронним управлінням.

● Популярний стабілізатор напруги Luxeon LDR-1000 має малу вагу і невеликі розміри, що дозволяє встановити його практично в будь-якому місці. Релейний тип управління з алгоритмом «CROSSZERO», забезпечує тривалий термін експлуатації пристрою. Повна потужність стабілізатора 1000 Вт, а активна 700 Вт. Діапазон вхідної напруги становить від 105 до 270 В, а частота 50-60 Гц. Це дуже пристойні показники.

● У Харкові випускають стабілізатори СН-03М3, які використовуються для захисту систем управління опалювальними котлами та побутовими холодильниками. Пристрій має цифровий вимірювач споживаної потужності і вхідної напруги. Захист від перевантаження і перегріву, забезпечує надійну експлуатацію протягом тривалого часу. Виробник гарантує справну експлуатацію протягом 12 місяців. У разі короткого замикання в мережі або перегріву, стабілізатор відключається.