Електричні проточні водонагрівачі Atmor

30.01.2014 387
Електричні проточні водонагрівачі Atmor - фото - стаття в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion

Компанія Atmor – ізраїльський виробник побутових проточних водонагрівачів. Ось уже 15 років, як продукція Atmor присутня на українському ринку і є найбільш відомою та популярною маркою серед вітчизняних споживачів. Широкий модельний ряд проточних водонагрівачів Atmor дозволить задовольнити запити навіть найвибагливіших побутових споживачів: як за технічними параметрами, так і за дизайном та ціновим діапазоном.

Atmor Industries - провідний виробник водонагрівальної техніки в Ізраїлі. Штаб-квартира компанії розташована недалеко від Тель-Авіва. Ще з 1985 року компанія займається продажами електроприладів за межі Ізраїлю, із 1991 року вона є єдиним постачальником водогрійного обладнання для Міністерства Оборони Ізраїлю. Продукція компанії поставляється також на ринки України і колишніх радянських республік, Німеччини, Бельгії, Франції, Бразилії, Польщі, Туреччини і т.д. Зараз Atmor освоює ринки збуту в Китаї та Індії.

Atmor представляє один з найширших модельних рядів серед виробників водонагрівачів на ринку нашої країни. Продукція фірми відома своєю якістю та легкістю і простотою в експлуатації. Симпатію споживачів неодмінно завоює доступна ціна та розвинута і надійна мережа сервісного обслуговування. Atmor є практично флагманом на ринку водонагрівачів, вивівши свої моделі, по суті, першою на ринок країн СНД, і досі залишається одним з лідерів цього ринку.

Понад 10 мільйонів проточних водонагрівачів ATMOR використовується на даний момент в світі. При цьому, основними споживачами продукції компанії є жителі країн СНД. Водонагрівальні прилади ATMOR - це водонагрівачі проточного типу (цим вони відрізняються від нагрівачів накопичувального типу). Вони не будуть вимагати часу для нагрівання: гаряча вода розпочинає надходити через кілька секунд після відкриття крану.

При цьому Atmor є не тільки виробником проточних водонагрівачів, які дозволяють значно зекономити кошти на нагрівання води, яка використовується у побуті (ви «платите» тільки за нагрівання води, яку будете використовувати лише в даний момент, тобто вона «готується» для вас тільки за потребою, це основна «концепція» проточних водонагрівачів), Atmor виробляє ще й накопичувальні водонагрівачі, тепловентилятори, крім того, ще радіатори та інша техніка, так чи інакше пов’язана з сферою побутової опалювальної та водогрійної техніки.

Як партнер у торгівлі та співпраці на ринку опалювальної та водонагрівальної, кліматичної техніки для дому, Atmor вже давно встигла надійно себе зарекомендувати: з компанією просто, легко та вигідно співпрацювати як у якості дрібногуртових продавців, так і якості великих торгових мереж.

Проточні водонагрівачі ATMOR пройшли сертифікацію у Німеччині (сертифікат TUV) та США (сертифікат UL) і Росії (сертифікат РОСТЕСТ), також отримали сертифікацію Quality ISO 9002.

Водонагрівачі обладнані чотирма системами безпеки:

  • надійним запобіжним термореле (ваш водонагрівач автоматично вимикається за умови перевищення температури 65°С);
  • датчиком тиску води (водонагрівач відключається при відключенні води автоматично);
  • заземлюючим контактом;
  • зовнішнім додатковим електрозахистом.

Проточні водонагрівачі “ATMOR” є вельми економними приладами. Ви платите за нагрівання тільки тої води, яку використовуєте (на відміну від інших водонагрівачів, накопичувальних, де споживання електроенергії відбувається постійно).

Всі моделі проточних водонагрівачів Atmor особливі своїм сучасним дизайном і прекрасно вписуються у інтер’єр ванної кімнати чи кухні.

ATMOR BASIC

Бюджетна модель із однією з найдоступніших цін на всьому ринку. Заснована на одній з найпопулярніших моделей на ринку – ATMOR NEW.

Проста та якісна конструкція визначає дану модель, як одну з найнадійніших на ринку водонагрівачів на сьогодні. Дані моделі працюють більше 20-ти років. Є різні варіанти комплектації, у залежності від поточних та актуальних потреб ринку.

Конструкцією передбачено дві кнопки, які служать для перемикання рівня потужності приладу.

Особливість моделі: 2 незалежних ТЕНи. Дві клавіші перемикання із індикаторами. Продуктивність: при потужності 3,5 кВт – 2 л за хвилину, за потужності 5 кВт – напір у 3 л. води за хвилину.

Слід звернути уваги, що до комплектації проточного водонагрівача Atmor Basic електрокабель не входить. Базова комплектація розрахована на установку на вашій кухні, проте при необхідності ви можете все-таки замовити модель із насадкою для душу.

ATMOR AQUAPLUS

Електроводонагрівач ATMOR AQUAPLUS 5 kW володіє високим ступенем надійності і безпеки. Має триступінчасте регулювання потужності (2, 3 та 5 кВт). Дана модель розроблялася для ринку Німеччини. Простий дизайн робить модель доступною за ціною. Потужність на рівні 5 кВт, продуктивність трохи більша: 3-4 л\хв. Оснащений термовимикачем (відключає прилад при нагріванні води більше 50°С).

Atmor Aquaplus – це модель із оптимальною ціною, та при цьому цікавим дизайном, безумовно варта того, щоб ви звернули на неї свою увагу.

Отож, не гайте часу, вибирайте найбільш підходящу вам модель та телефонуйте до нас! Гарантіями найнижчих у Львові цін на проточні нагрівачі просто так не розкидуються!

Новини