Оплачуйте покупки на сайті частинами - фото - стаття в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion

Що може бути краще, ніж життя у власному будинку зі зручним плануванням, з просторими кімнатами і невеликим двориком, де можна гуляти з дітьми і собакою. Картина приваблива і до неї прагнуть багато, намагаючись забезпечити собі і своїм дітям спокійне життя вдалині від міської метушні і смогу.


Система водопостачання та опалення як елементи комфортного будинку
Але заміське життя зіштовхує людей з проблемами, які не доводиться вирішувати в місті. де всі комунікації підключаються ще на етапі здачі об'єкта в експлуатацію. Єдине, що можна зробити в міській квартирі - встановити більш потужні багатосекційні радіатори, які забезпечать оптимальний обігрів приміщення.

У заміському котеджі доводиться самостійно задуматися про монтаж системи водопостачання та опалення, щоб зробити своє життя максимально комфортною. Але, в принципі, сьогодні це не складає труднощів. Для опалення будинку можна придбати газовий котел - зручний і сучасний агрегат, швидко та економічно нагріває воду, що служить теплоносієм. Твердопаливні котли також користуються популярністю, особливо, в останні роки на тлі зростаючої ціни на газ. А потужний насос для води, встановлений в свердловині або системі центрального водопостачання, дозволить забезпечити будинок холодною водою.


Економні покупки з Приват-банком
Закуповуючи для будинку елементи водопостачання або опалення, кожен хоче придбати якісну продукцію за розумну ціну. У магазині TermoUnion українському споживачеві пропонують товари від провідних світових виробників за доступну ціну, а Приват-банк, який є партнером магазину, розробив спеціальну програму для своїх клієнтів, що дозволяє зробити покупку ще більш вигідною - оплатити її частинами.

Для власників карт Приват-банку діє дві програми лояльності:

 • оплата частинами;
 • миттєва розстрочка

Оплата частинами - послуга, що дозволяє розрахуватися за товар в кілька етапів, сплачуючи за кожен раз частину покупки і оформивши кредит до 24 місяців. Переваги такої програми очевидні:

 • кредитні кошти видаються на безвідсотковій основі;
 • оформлення покупки здійснюється за 1 хвилину;
 • операція проводиться без підписання договору, через чек;
 • відсутність документального забезпечення угоди у вигляді паспорта, ідентифікаційного коду, довідок про доходи;
 • платежі за кредит вносяться на карту банку.

Миттєва розстрочка - послуга, що дозволяє кожен раз розраховуватися за частину товару. Переваги оформлення покупки через сервіс:

 • мінімальна комісія за надання розстрочки;
 • економія часу - покупку можна оформити за 1 секунду;
 • контрактною угодою стає чек, для оформлення якого не потрібні документи;
 • погашати розстрочку можна через платежі, які вносяться на карту банку, не відвідуючи саму установу банку

Якщо банк схвалює угоду по одному або іншому шаблоном, то гроші просто списуються з карти покупця. І йому видається чек, який служить підтвердженням внесення першої частини коштів.

З таким сервісом можна за один день придбати все необхідне обладнання для системи водопостачання та опалення. Це вигідний і зручний спосіб здійснення покупок, яким можуть скористатися практично всі клієнти Приват-банку, починаючи з власників картки стандартної картки "Універсальна". Зверніть увагу, що продукти від Приват-банку трохи відрізняються від кредитних програм інших банків, послугами яких можна скористатися при придбанні товарів магазину в кредит.
Хочете покращити свої житлові умови? Приват-банк і магазин TermoUnion готові стати вашими провідниками в світ тепла, комфорту і затишку.

Всi новини

підписуйтесь на наші новини

Та отримуйте найвигідніші пропозиції!

Забули пароль

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, який ви використовували для реєстрації. Ми надішлемо Вам новий пароль.

Забули пароль

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, який ви використовували для реєстрації. Ми надішлемо Вам новий пароль.

Ви успішно ввійшли!

H
Ласкаво просимо,

Информация о персональном кабинете:

Особистий кабінет дозволяє вам отримати доступ до інформації про ваші замовлення. Завдяки йому ви також можете переглядати дані про історію та вміст замовлень, їх вартість та статус.

Ласкаво просимо