Оплачуйте покупки на сайті частинами

11.09.2020 483
Оплачуйте покупки на сайті частинами - фото - стаття в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion

Що може бути краще, ніж життя у власному будинку зі зручним плануванням, з просторими кімнатами і невеликим двориком, де можна гуляти з дітьми і собакою. Картина приваблива і до неї прагнуть багато, намагаючись забезпечити собі і своїм дітям спокійне життя вдалині від міської метушні і смогу.


Система водопостачання та опалення як елементи комфортного будинку
Але заміське життя зіштовхує людей з проблемами, які не доводиться вирішувати в місті. де всі комунікації підключаються ще на етапі здачі об'єкта в експлуатацію. Єдине, що можна зробити в міській квартирі - встановити більш потужні багатосекційні радіатори, які забезпечать оптимальний обігрів приміщення.

У заміському котеджі доводиться самостійно задуматися про монтаж системи водопостачання та опалення, щоб зробити своє життя максимально комфортною. Але, в принципі, сьогодні це не складає труднощів. Для опалення будинку можна придбати газовий котел - зручний і сучасний агрегат, швидко та економічно нагріває воду, що служить теплоносієм. Твердопаливні котли також користуються популярністю, особливо, в останні роки на тлі зростаючої ціни на газ. А потужний насос для води, встановлений в свердловині або системі центрального водопостачання, дозволить забезпечити будинок холодною водою.


Економні покупки з Приват-банком
Закуповуючи для будинку елементи водопостачання або опалення, кожен хоче придбати якісну продукцію за розумну ціну. У магазині TermoUnion українському споживачеві пропонують товари від провідних світових виробників за доступну ціну, а Приват-банк, який є партнером магазину, розробив спеціальну програму для своїх клієнтів, що дозволяє зробити покупку ще більш вигідною - оплатити її частинами.

Для власників карт Приват-банку діє дві програми лояльності:

 • оплата частинами;
 • миттєва розстрочка

Оплата частинами - послуга, що дозволяє розрахуватися за товар в кілька етапів, сплачуючи за кожен раз частину покупки і оформивши кредит до 24 місяців. Переваги такої програми очевидні:

 • кредитні кошти видаються на безвідсотковій основі;
 • оформлення покупки здійснюється за 1 хвилину;
 • операція проводиться без підписання договору, через чек;
 • відсутність документального забезпечення угоди у вигляді паспорта, ідентифікаційного коду, довідок про доходи;
 • платежі за кредит вносяться на карту банку.

Миттєва розстрочка - послуга, що дозволяє кожен раз розраховуватися за частину товару. Переваги оформлення покупки через сервіс:

 • мінімальна комісія за надання розстрочки;
 • економія часу - покупку можна оформити за 1 секунду;
 • контрактною угодою стає чек, для оформлення якого не потрібні документи;
 • погашати розстрочку можна через платежі, які вносяться на карту банку, не відвідуючи саму установу банку

Якщо банк схвалює угоду по одному або іншому шаблоном, то гроші просто списуються з карти покупця. І йому видається чек, який служить підтвердженням внесення першої частини коштів.

З таким сервісом можна за один день придбати все необхідне обладнання для системи водопостачання та опалення. Це вигідний і зручний спосіб здійснення покупок, яким можуть скористатися практично всі клієнти Приват-банку, починаючи з власників картки стандартної картки "Універсальна". Зверніть увагу, що продукти від Приват-банку трохи відрізняються від кредитних програм інших банків, послугами яких можна скористатися при придбанні товарів магазину в кредит.
Хочете покращити свої житлові умови? Приват-банк і магазин TermoUnion готові стати вашими провідниками в світ тепла, комфорту і затишку.

Новини