Переваги твердопаливних котлів Edelmet - фото - стаття в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion

Твердопаливний котел Edelmet використовують для нагріву теплоносія в системі теплопостачання житлових, комунально-побутових, виробничих чи складських приміщень які мають обладнану систему водяного опалення з природною чи примусовою циркуляцією рідини та тиском води до 0,2 МПа. Основним паливом для таких котлів являється вугілля, деревина та пелети (за умови підключення пелетного пальника). Технологічні особливості котла також дозволяють використовувати його в системі теплої підлоги, тому при його придбанні важливо обрати необхідну теплову потужність, аби вона відповідала проекту опалення приміщення.

Принцип роботи та конструкція

Твердопаливний котел Еделмет має форму паралелепіпеда з подвійними стінками. Основою його конструкції є трубчастий теплообмінник з котлової сталі, який складається з топки та газоходу, між зовнішніми стінками яких утворюється водяна сорочка. Нижня частина теплообмінника має камеру для збору золи. Вона обмежена з боків стінками теплообмінника, знизу - піддоном, а зверху - колосниковою решіткою. На сам теплообмінник зовні нанесено шар матеріалу з теплоізолюючими властивостями і все це прикрито спеціальною обшивкою яка виконує також декоративну функцію.

Передня сторона корпусу має троє дверцят:

 • Верхні - дозволяють мати доступ до труб верхнього теплообмінника та проводити його регулярну чистку.
 • Середні - це доступ до топки в яку закладається паливо.
 • Нижні - дозволяють почистити камеру від золи.

Усі дверцята мають вставки з мінеральної вати яка має високі теплозберігаючі властивості та в той же час дозволяє зменшити нагрів їх зовнішньої сторони. На тильній стороні корпусу до стінки закріплений димар с шиберною засувкою.

Головні переваги котлів Edelmet

Перш за все, ви маєте можливість обрати необхідну потужність, адже на вибір представлено 17, 22, 27 та 33-х кіловатні моделі, при цьому всі вони мають високий показник ККД у 85%.

Але головними перевагами, які гарантують спеціалісти компанії є:

 1. Можливість підвищити ефективність роботи котла завдяки монтажу вентилятора. В конструкції передбачено 3 отвори (у верхній та нижній частинах а також в нижні дверцята) для зручності користувача. Керуватися він буде за допомогою електронного блока управління який дозволяє налаштувати оберти вентилятора в залежності від зміни температурного режиму води, встановленому на вихідному патрубку.
 2. Альтернативою вентилятору є можливість подавати повітря можна організувати через заслінку на нижніх дверцятах за допомогою термомеханічного регулятора. Він встановлюється у патрубок на верхній кришці котла.
 3. Якісна котлова сталь теплообмінника (09Г2С) товщина якої становить 6 мм. Це сертифікований матеріал який відповідає сучасним стандартам безпеки і гарантією довговічної роботи котла.
 4. Можливість підключення пелетного пальника при необхідності використання пелет в якості основного палива.
 5. Об’ємна камера в яку з легкістю вміщуються великі поліна. Для кращого наповнення топки рекомендується використовувати поліна на 30 мм коротші від її довжини.
 6. Можливість налаштування сторони відкриття дверцят. Це спрощує вибір місця для встановлення котла та не обмежує вас в його користуванні
 7. Гарантія від виробника 4 роки. На протязі усього гарантійного терміну при виникнені технічних неполадок споживачі можуть звертатися до представників виробника чи місцевих сервісних служб.

Котли на тверде паливо Edelmet призначені для роботи з твердою деревиною та вугіллям, брикетами з деревних відходів чи торфу а також відходи господарської діяльності (тирса, стружка з дерева, лушпиння, насіння та ін.). Забороняється використовувати в якості палива синтетичні чи штучні матеріали а також сміття, це може призвести до появи неприємного запаху та підвищення зольності що викличе корозію та пошкодження котла з середини.

Кращий вибір для ваших потреб

Сталевий твердопаливний котел від Edelmet - це сучасні технології та якісні сертифіковані матеріали які втілені кращими спеціалістами компанії. При регулярному обслуговуванні та правильній експлуатації середній термін роботи таких пристроїв складає 15 років, тому купуючи котли цієї фірми споживачі можуть бути впевненими у їх довговічності та практичності.

Бажаєте більше дізнатись про системи опалення та водопостачання?

Підписуйтесь на наший канал в Telegram та будьте в курсі усіх новин!

Всi новини

підписуйтесь на наші новини

Та отримуйте найвигідніші пропозиції!

Забули пароль

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, який ви використовували для реєстрації. Ми надішлемо Вам новий пароль.

Забули пароль

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, який ви використовували для реєстрації. Ми надішлемо Вам новий пароль.

Ви успішно ввійшли!

H
Ласкаво просимо,

Информация о персональном кабинете:

Особистий кабінет дозволяє вам отримати доступ до інформації про ваші замовлення. Завдяки йому ви також можете переглядати дані про історію та вміст замовлень, їх вартість та статус.

Ласкаво просимо