Stropuva S-40 U - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Stropuva S-40 U

Код товару: 9094

Ціна: 42700 грн

немає в наявності

Діаметр димоходу, мм 200
ККД, % 91.6
Країна-виробник товару Литва
Площа обігріву, м² 200-500
Вага, кг 333
Гарантія, р 5

У 2000 році у Вільнюсі (Литва) інженер Едмундас Штрупайтіс запатентував нову схему горіння твердого палива і створений на її основі котел НОВОГО ПОКОЛІННЯ, що став логічним завершенням еволюції “класичних” твердопаливних котлів. В даному пристрої були втілені в життя ідеї енергонезалежності котла, високого ККД і максимально можливого часу роботи на одній закладці палива. У твердопаливний котел STROPUVA закладається великий обсяг палива, яке розпалюється і горить в поверхневому шарі, а не знизу, як у традиційних котлах. Найбільш економічні умови для згоряння дров чи вугілля створюються завдяки тому, що розподільник повітря в процесі прогорання палива опускається вниз, до самих нижніх шарів закладеного палива, а нагріті гази, віддаючи тепло внутрішнім стінкам топки, піднімаються в димар.

Таким чином, котел оптимально і максимально економічно витрачає паливо, дозволяючи досягти високих показників ККД. У процесі роботи котел підтримує задану температуру теплоносія, змінюючи подачу повітря і інтенсивність горіння палива за допомогою біметалічного регулятора тяги. Надмірне тепло не виробляється, відповідно, не потрібно акумулююча ємність, димар потрібен лише від 4,5 м, що скорочує початкові витрати. У твердопаливний котел STROPUVA закладається великий обсяг палива, яке розпалюється і горить в поверхневому шарі, а не знизу, як у традиційних котлах.

Найбільш економічні умови для згоряння дров чи вугілля створюються завдяки тому, що розподільник повітря в процесі прогорання палива опускається вниз, до самих нижніх шарів закладеного палива, а нагріті гази, віддаючи тепло внутрішнім стінкам топки, піднімаються в димар. Таким чином, котел оптимально і максимально економічно витрачає паливо, дозволяючи досягти високих показників ККД.У процесі роботи котел підтримує задану температуру теплоносія, змінюючи подачу повітря і інтенсивність горіння палива за допомогою біметалічного регулятора тяги. Надмірне тепло не виробляється, відповідно, не потрібно акумулююча ємність, димар потрібен лише від 4,5 м, що скорочує початкові витрати. Як відомо, істотними недоліками твердопаливних котлів є неможливість роботи в повністю автономному режимі і необхідність частого завантаження палива.

Котли STROPUVA позбавлені цих недоліків. В основі управління котла стоїть спеціальний автоматичний клапан – регулятори тяги – функціонуючий від термостатики і не вимагає електроенергії. Це забезпечує абсолютно автономну роботу котла без яких-небудь додаткових автоматичних, електронних та інших пристроїв. На відміну від котлів на електриці, газі і дизпаливі, де завжди існує небезпека замикання електромережі, вибуху газу або дизпалива – котел STROPUVA абсолютно безпечний в принципі, там просто нічому вибухати. Проста конструкція і схема роботи котла зрозумілі будь-якому користувачеві з будь-яким рівнем освіти, що виключає будь-яких складності в експлуатації. Котел STROPUVA S-40U Універсал розрахований на опалення приміщення площею до 600 квадратних метрів і може працювати на одній закладці – до 8 діб на вугіллі. Інноваційна конструкція котла та схема горіння палива. Паливо — кам’яне вугілля, дрова, деревні відходи, брикети тирсові і торф’яні. Переваги: Безперервне горіння – вам не потрібно часто заходити в котельню.

Економічність – ккд складає приблизно 90% при роботі у всіх режимах. Чистота і екологічність – попіл досить вичищати лише два рази на місяць, смола в казані не накопичується. Робота котла безпечна, котел нагороджений сертифікатом CE. Котла потрібно невисокий димар – всього 4,5 м. Принцип роботи котла: У циліндричній топці котла горять дрова, брикети, стружки та гранули. Топка розта-дружина зверху, завдяки чому інтенсивно горять не всі закладені дрова, а лише верхня частина. Дрова, які знаходяться в нижній частині котла, довго чекають своєї черги. Повітря рас-ії так, щоб паливо занадто не розгорілося вглиб. Конденсат не утворюється навіть на початку розпалювання, смола на стінках казана не накопичується, тому що нагрівається менша поверхню. Після згорання шару дров повітророзподільник поступово опускається вниз і завжди тримається в центрі горіння.

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18