Системи теплої підлоги
Фільтри
Труба металопластикова для теплої підлоги Tacco PE-Xb/AL/PE-Xb 16х2.0
Бухта, м: 100
Діаметр, мм:
Товщина стінки, мм: 2
Країна: Іспанія
Труба металопластикова для теплої підлоги Herz HT-Rohr PE-RT Typ II/AL/PE-RT II 16x2.0
Бухта, м: 200
Діаметр, мм:
Товщина стінки, мм: 2
Труба для теплої підлоги Giacomini Giacotherm PE-Xb 16х2.0
немає в наявності
3547грн.
Бухта, м: 240
Діаметр, мм:
Товщина стінки, мм: 2
Країна: Італія
Труба для теплої підлоги Wavin Ekoplastik PE-Xc / EVOH 16х2.0
Бухта, м: 200
Діаметр, мм:
Діаметр, мм: 16
Максимальна температура, °С: 95
Товщина стінки, мм: 2
Система теплої підлоги допоможе зберегти оптимальну температуру і створити комфорт у вашій оселі. Така система може бути електричної або водяною. У першому випадку тепла підлога являє собою кабель, за допомогою якого електроенергія перетворюється в теплову енергію. У другому - нагрітий теплоносій використовується як джерело енергії, проходячи по трубах в підлозі, він обігріває приміщення.
Багато споживачів не знають, яку систему вибрати. Вони мають свої переваги і недоліки. Водяна система теплої підлоги:
Електрична тепла підлога відрізняється простотою і відносною доступністю регулювання температурного режиму, не вимагає придбання спеціального обладнання, але при цьому вимагає більш високих витрат на електрику.
В цілому, система теплої підлоги проста, однак вимагає складання проекту перед усіма роботами. На підлогу затьмарюється спеціальна підкладка з пінополістиролу. На неї кладеться труба для теплої підлоги, фіксують її якірними скобами і заливають стяжкою з використанням спеціального пластифікатора. Тільки після цього зверху укладається підлогове покриття.
На сьогоднішній день, найчастіше в якості такого матеріалу, як труба на теплу підлогу, використовується труба із зшитого поліетилену з антидифузійним покриттям (спеціальним кисневим бар'єром). Вона стійка до температурного впливу, що дає можливість при необхідності збільшити температуру теплоносія. Щільність таких труб може бути різною, рекомендується брати щільність зшивання 65-80%. Цей параметр залежить від використовуваного методу обробки поліетилену - газом сіланом (65%), пероксидом (75%), опроміненням в магнітному полі електронами (60%).
Альтернативний варіант - металопластикові труби. В процесі нагрівання вони зберігають свою структуру, витримуючи навантаження, служать тривалий термін. Виробники виготовляють такі труби в 5-слойному варіанті: 3 шари основні, а 2 - клейові. Металопластикові труби дуже гнучкі, а їх форма стійка після згинання, а також мають невелику вагу. Для з'єднання використовуються металопластикові фітинги.
Щоб вода розподілялася по трубах рівномірно, система повинна припускати наявність колектора. Це пристрій являє собою гребінку з відводами, використовуваними для під'єднання контурів системи опалення. Призначення такого вузла - рівномірний розподіл теплоносія по контурах, регулювання кількості нагрітого теплоносія і його температури, під'єднання допоміжних пристроїв.
Колектор для опалення в системі має такі переваги:
Розподільний колектор часто ставиться безпосередньо близько до ліній теплої підлоги, тому такий вузол монтують в спеціальній шафі з металу. Шафи колекторні захищають пристрій і комплектуючі, а також приховують їх, граючи декоративну роль. Найчастіше шафа монтується в спеціальну нішу в стіні, яка забезпечує непомітність вузла і простий доступ до нього.
Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент матеріалів і комплектуючих для організації системи теплої підлоги. Кожен покупець знайде необхідні товари від кращих брендових компаній, що встигли зарекомендувати себе на ринку.