Чавунні твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Viadrus
  • Demrad
Потужність, кВт

Чавунні твердопаливні котли в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

На сьогоднішній день чавунні твердопаливні котли набрали достатньо великої популярності серед покупців. Все більше людей хочуть автономності свого опалення , при тому не втрачаючи ні краплі надійності.

Використання чавунних твердопаливних котлів

Чавунні твердопаливні котли відрізняються своїми перевагами :

• чавунні котли не так сильно піддаються корозії , як сталеві котли;

• чавун сам по собі дуже стійкий матеріал , що дозволить прослужити вашому котлу до 50 років ;

• дуже легка заміна зношених елементів , завдяки розділу на секції чавунного котла;

• ККД подібних котлів знаходиться в районі 70 - 80 %;

• автономність від газу.

При всьому цьому чавун досить нестійкий до механічних пошкоджень, тому потрібно дотримуватися інструкції з використання , при великому перегрів різко остуджувати його категорично заборонено. В експлуатації чавунні котли досить невибагливі . Потрібно пам'ятати про те , що ви повинні постійно чистити котел . При використанні брикетів чистку потрібно проводити набагато частіше , ніж при використанні деревини. Котел працює повністю автономно , тому що не залежить від елеткроподачі . Але в цей час на ринку присутні котли і з електрозалежною системою , що користується не таким великим успіхом. Топити твердопаливні чавунні котли можна як торфом і брикетами , так і деревиною або ж відходами деревини. Процес згоряння проходить досить екологічно, так як продукти згоряння не мають у собі шкідливих елементів .

Чавунні котли значно важче сталевих . Їх вага в середньому становить близько 300 кілограм.

Монтується котел на підлогу , попередньо підготувавши під нього місце. Проводити монтування бажано за допомогою професіоналів в даній справі. При правильному встановленні та експлуатації твердопаливні котли чавунні прослужать вам дуже багато років.

Гарантія видається в обов'язковому порядку.