Demrad

Фільтри

Діапазон цін

Чавунні твердопаливні котли Demrad в Івано-Франківську

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Твердопаливні котли на сьогоднішній день досить популярний продукт. Завдяки своїй економічності і надійності подібні котли виступають, як альтернативне автономне опалення.

Характеристика твердопаливних чавуних котлів Demrad

Demrad - один з лідируючих виробників, який з часом тільки вдосконалює свою продукцію. Твердопаливні чавунні котли, які виробляє даний виробник вражають своїми властивостями. Котли Demrad виготовляються на заводі процесом лиття добірних матеріалів. Завдяки властивостям чавуну він стійкий до корозії. Вся система побудована на базі секцій, які працюють не залежно одна від іншої. При виниклих пошкодженнях який - або із секцій, її легко замінити без повного розбирання котла. Також при бажанні збільшити потужність обігріву вашої площі, ви маєте можливість доставити в котел секцію.

Призначені чавунні котли для обігріву як середніх, так і великих приміщень, наприклад цехів, фабрик і заводів. Demrad надає на ваш вибір моделі з потужністю: від 13 кВт до 95 кВт. При виборі потужності обов'язково враховуйте свою площу. Занадто велика, так як і дуже маленька потужність котла для вашого приміщення точно користі не принесе. При перегріві у чавунного котла можуть виникнути пошкодження. У котлі передбачена сучасна теплоізоляція, завдяки якій не відбувається втрата тепла. Також всі котли оснащені терморегуляторами. Твердопаливні чавунні котли здатні витримувати тиск в 3 бари. Робоча температура котла досягає 90 градусів. Паливним матеріалом виступає як деревина, так і вугілля. При одній заложці матеріалу котел здатний працювати від 5 до 7 години. Середній показник ККД - 75%. Подібні чавунні котли потребують регулярного очищення, його потрібно проводити раз на тиждень.