Roda

Фільтри

Діапазон цін

Чавунні твердопаливні котли Roda в Івано-Франківську

на сторінку

Roda є лідируючим виробником чавунних твердопаливних котлів. На сьогоднішній день це досить-таки популярний продукт, так як люди прагнуть мати незалежність від централізованого опалення, а також опалення газом, яке незабаром стане на вагу золота. Roda має досить широкий вибір моделей твердопаливних котлів. Потужності, з якими випускаються котли: від 15 кВт до 95 кВт.

Застосування твердопаливних котлів Roda

При виборі потрібно враховувати площу приміщень або будинку, які надалі ви хочете обігріти. Якщо потужність буде мала, тоді ви будете відчувати дискомфорт в плані не достатнього обігріву. Але з даної ситуації можна знайти вихід. Завдяки тому, що котел складається з незалежних один од одного секцій, ви можете сміливо доставити секції для досягнення бажаного результату. При виборі ж через чур потужного котла, в ньому буде накопичується надлишок тепла, що незабаром може привести до його пошкоджень. Призначені чавунні твердопаливні котли для опалення великих підприємств, шкіл, заводів, а також окремих будинків і дач.

Застосовуються котли в системах опалення з примусовою циркуляцією. Продукти, які можуть виступати в якості паливного матеріалу для котлів: деревина і вугілля. Робити завантаження палива в котел в середньому потрібно кожні 7 годин. Також потрібно не забувати про очищення чавунного котла, яку потрібно проводити раз на тиждень. Робочий тиск котлів Roda досягає 3 бари. За габаритами чавунні котли досить невеликі, але при тому важкі, близько 180 - 350 кг. Максимальна температура до якої нагрівається контур - 90 градусів. Середній показник ККД котлів Roda близько 80%. Завдяки великому вікну для завантаження палива, вам досить легко буде його експлуатувати.