Solid

Фільтри

Діапазон цін

Твердопаливний котел dunatech solid в Тернополі

на сторінку

Не секрет, що на даний момент твердопаливні котли користуються дуже великою популярністю. Це відмінний спосіб відмовитися від використання газу і перейти на власне забезпечення тепла. Використовувати можна як у приватних спорудах, так і на великих підприємствах, заводах, цехах. Твердопаливні котли чавунні Solid завжди йдуть на крок уперед перед іншими виробниками.

Основні переваги чавунних котлів Solid

З плюсів котлів даної компанії можна виділити:

  • економічність споживання сировини для топки;
  • екологічність процесу;
  • котли дуже стійкі до корозії , що сприяє дуже довгій роботі твердопаливного котла;
  • котли Solid мають дуже велику тепловіддачу ;
  • застосовувати як матеріал для топки можна не тільки деревину та брикети , але і різні деревні відходь , а також кокс.

Потужність подібного виду котлів від 17 до 60 кВт . При цьому ККД теж не опустилася , а навіть навпаки - 82 %. У середньому за день вам потрібно буде закласти паливний матеріал два , три рази. Потрібно також пам'ятати , що котел потребує чищення , тому як мінімум раз на тиждень робіть цю процедуру. Через те , що матеріал котлів чавун , його маса досить висока - близько 300 кілограм. Розташовувати твердопаливний котел потрібно на підлозі , при чому підлога повинна мати не займисте покриття . При підборі твердопаливного котла потрібно врахувати потужність котла і площу , яку ви хочете їм обігріти . Якщо потужність буде дуже велика і при малій площі в котлі буде виникати надлишок тепла , тоді це може призвести до поломок або ж вивести котел з робочого стану в цілому . Якщо ж ви віддали перевагу котлу з потужністю , якої не достатньо для обігріву вашої площі , тоді ви будете не задоволені максимальною температурою , яку буде виробляти котел .

Уважно підходьте до вибору котла. Solid - як ніхто інший піклується про ваш комфорт , роблячи свою продукції дуже якісною, при цьому не заганяючи настільки високі ціни. Також виробник при покупці обов'язково видасть вам гарантію на кілька років.