Caldera

Фільтри

Діапазон цін

Чавунні твердопаливні котли Caldera Solitherm в Києві

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Чавунний твердопаливний котел Solitherm - це сучасний котел, що працює на твердому паливі і призначається для економічного та екологічного опалення приватних будинків та малих виробничих підприємств. Новий чавунний твердопаливний котел тривалого горіння виготовляється відповідно до оновлених нормативів і володіє більш високою ефективністю, ніж всі попередні моделі котлів.

Особливості конструкції котла Solitherm

Чавунний котел опалювальний твердопаливний захищений від корозії завдяки теплообміннику, виготовленому з сірого чавуну з підвищеною еластичністю. Котел Solitherm відрізняється одним з найбільш високих показників ефективності поряд з іншими котлами подібної моделі. Дана обставина забезпечується за рахунок унікальної запатентованої конструкції чавунного теплообмінника з 2-х ходовим каналом, призначеним для виведення димових газів.

Опалювальне обладнання Solitherm комплектується електронною панеллю, яка дозволяє керувати циркуляційним насосом і вентилятором.

Важливою особливістю даного опалювального обладнання є низький рівень забруднення навколишнього середовища. У чавунних котлах Solitherm з однаковою ефективністю згорають як дерев'яні поліна, буре та кам'яне вугілля, так і кокс. Звертаємо вашу увагу, що котел Solitherm може бути встановлений в місцях, де звичайний котел не функціонуватиме через наявність димоходу із недостатньою тягою.

Завдяки тому, що конструкція теплообмінника ґрунтується на асиметричному розташуванні водяних каналів, забезпечуються наступні особливості твердопаливного котла:

 • поліпшена турбулентність потоку димових газів і мала втрата опору;
 • рівень теплообміну для даної площі теплообмінника підвищується до максимального значення;
 • підвищення швидкості проходження потоку димових газів.

Котел на твердому паливі Solitherm: переваги

Серед основних переваг чавунних твердопаливних котлів Solitherm, слід особливу увагу приділити таким:

 1. унікальна конструкція, що забезпечує високий ККД (понад 75%);
 2. висока потужність, яка забезпечується за рахунок оребренної поверхні чавунних секцій (подібна поверхня отримала назву «риб'ячий плавник»);
 3. швидке надходження повітря в камеру згоряння, що забезпечує зменшений час розпалювання котла;
 4. висока стійкість до тиску в системі;
 5. прискорений прогрів котла, який забезпечується за рахунок колосникової решітки, що охолоджується водою;
 6. простий процес обслуговування та експлуатації;
 7. можливість завантаження великих обсягів палива;
 8. тривалий термін служби;
 9. повна відповідність європейським стандартам якості.

Котел твердопаливний чавунний Solitherm ціна

Якщо ви хочете купити чавунний твердопаливний котел від надійного і перевіреного часом виробника, то опалювальний котел Solitherm стане для вас ідеальним рішенням. Ціну опалювальної техніки можна дізнатись у наших співробітників.