Промислові твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Корді
  • Marten
Потужність, кВт
Товщина теплообмінника

Промислові твердопаливні котли в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Промислові твердопаливні котли володіють більшою потужністю, ніж побутові. Це обумовлено і квадратурою опалюваних приміщень, і специфікою їх застосування. Часто метою використання промислових котлів є отримання насиченої пари високого тиску. 

Твердопаливні промислові котли користуються більшою популярністю, ніж газові, перш за все, в силу доступності палива. У свою чергу, серед твердопаливних більший попит мають  універсальні котли - ті, що працюють і на вугіллі, і на деревині. Такі котли не стануть вередувати щодо сировини. На сьогоднішній день твердопаливні котли споживають і торф, і кам'яне, і буре вугілля. Звичайно ж, це безумовна перевага - сьогодні вся промисловість орієнтується на універсальність, саме поняття універсальності прирівнюється до комфорту. 
Комфорт, незалежність і простота - ось чому твердопаливні котли міцно закріпили свої позиції в промисловій сфері. Зазвичай промислові приміщення куди масштабніші, ніж квартири і приватні будинки - отже, і проблема зберігання об'ємного палива для твердопаливного котла втрачає актуальність. Використання твердопаливних котлів в промислових цілях всі їхні мінуси звертає на плюси. 
 
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні приміщення великої площі і необхідність забезпечити в ньому тепло, найкращим вибором стане, мабуть, котел високої потужності. Правильно організований процес і продумана система опалення дозволять обігріти все - від складу зі стелями до десяти метрів і до школи або дитячого садка. Тут же проявляється черговий плюс - у той період ранньої весни, коли опалення вже відключено, але ночами ще дуже холодно, системи з твердопаливними котлами продовжують працювати, адже залежать тільки від вас. Так можна уникнути демісезонної ангіни, а то й чогось гіршого.
 
Єдине, чого строго і беззастережно потребує промисловий котел - це регулярна очистка. Для повноцінної роботи необхідно регулярно вичищати золу. 
Котел на твердому паливі є найбільш економічним і продуктивному способом обігріву промислової території - складу, оранжереї, теплиці, цеху.