Промислові твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Промислові твердопаливні котли в Львові

на сторінку

На сьогоднішній день в в промислових цілях використовуються найрізноманітніші типи систем опалення, головною відмінністю їх від побутових є велика потужність, а також вони можуть опалювати досить великі приміщення. Досить часто котли на твердопаливної основі для промисловості використовуються для отримання насиченої пари під високим тиском.

Промислові котли на твердому паливі: характеристики

Завдяки підвищеної потужності, такі установки є досить громіздкими. Саме тому їх використовують в спеціальних місцях, які відповідають всім правилам безпеки. Установка здійснюється фахівцями, адже система може вимагати особливого обслуговування і регулярного запуску.

Котли на твердопаливній основі виготовляються так, щоб можна було спалювати будь-яке тверде паливо: солома, дерево, брикет, вугілля, кокс, торф. Найчастіше промислові моделі працюють за допомогою методу піролізної газифікації. Саме тому системи комплектуються системою відводу диму, завдяки чому з котла видаляються продукти згоряння.

Промислові теплогенератори та котли на твердому паливі: переваги

У промисловій сфері саме твердопаливні системи користуються великою популярністю. Це можна пояснити насамперед тим, що для їх функціонування можна брати доступне паливо. Найбільш затребуваними є універсальні варіанти, які можуть спалювати не тільки деревину, а й вугілля. Звичайно ж, це є головним плюсом, адже майже вся сучасна промисловість цінує універсальність і простоту у використанні.

Також, твердопаливні котли для промислових цілей відрізняються такими перевагами:

  • установка може функціонувати незалежно, без нагляду оператора;
  • управління і контроль здійснюються автономною системою;
  • котли на твердому паливі дають можливість утилізувати відходи виробництва, завдяки чому визнані бюджетними;
  • характеризуються хорошими показниками ККД і ефективності;
  • прості і невибагливі в роботі системи;
  • монтаж не вимагає багато часу;
  • оснащені системою безпеки.

Саме тому котли на твердому паливі є популярними в промисловості. Якщо у вас вийде правильно організувати опалювальний процес і продумає систему до деталей, то будете опалювати споруди будь-якого розміру.

Де замовити промислові котли на твердопаливної основі у Львові?

Якщо ви плануєте придбати таку систему, інтернет-магазин « Termounion » пропонує вам великий асортимент міцних і довговічних опалювальних установок для промисловості. Ми займаємося продажем якісних товарів від перевірених компаній, тому ви можете бути впевнені, що замовляєте надійний товар за доступною ціною. Відправимо замовлення в місто Львів і найближчі населені пункти.

Моделі на твердопаливної основі зараз є найпродуктивнішим і економічним способом опалення промислових приміщень і будівель.