Demrad Quadra Max

Фільтри

Діапазон цін

Промислові котли на твердому паливі Demrad Quadra Max в Івано-Франківську

на сторінку

Твердопаливні котли Demrad виробляє турецька фірма DemirDokum - один з флагманів на українському ринку контролю мікроклімату. Demrad - це сталеві і чавунні секційні опалювальні котли, спроектовані з принципом триходовий циркуляції топкових газів. Саме ця технологія заслужила котлам Demrad звання енергозберігаючих. Вся лінійка твердопаливних котлів Demrad має відкриту камеру згоряння - для роботи і установки необхідні димар.

Серія Quadra Max - котли на твердому паливі, призначені для опалення промислових приміщень. Матеріал виготовлення - котельна сталь. Твердопаливні промислові котли Quadra Max мають встановлений вентилятор, який забезпечує повноцінну подачу повітря для згоряння палива. Паливо, на якому горять промислові котли Quadra Max - це вугілля. І використання якісного кам'яного вугілля, що не містить пилу, що має діаметр в середньому 25-60мм, забезпечить найбільш високу продуктивність, максимальну роботу на одній закладці палива і мінімальні тепловтрати для функціонування вашого котла.

Кожен твердопаливний котел вимагає догляду - це своєчасна очистка і закладка палива. Натомість від твердопаливного котла ви отримуєте тепло, економію, газо-і енергонезалежність.

Серія Quadra Max повністю призначена для роботи в промислових приміщеннях. Діапазон потужності - від 70 до 580 кВт. І якщо пам'ятати, що в середньому на один квадратний метр припадає 1кВт потужності котла, отримуємо максимальну площу обігріву майже 6000 квадратних метрів!