Quadra Pro

Фільтри

Діапазон цін

Промислові котли на твердому паливі Quadra Pro в Львові

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Промислові твердопаливні котли стануть справжнім виходом для опалення величезних приміщень - складів, оранжерей та іншого. Крім цього, промислові котли з мінімальною потужністю встановлюються в просторих приватних будинках як основний або резервне джерело тепла.

У промислових цілях використання твердопаливних котлів можливо не тільки як обігрів - але і для отримання пари під високим тиском.

Промислові твердопаливні котли Quadra Pro - це продукція вітчизняного виробника, виконана за всіма канонами техніки для контролю мікроклімату. Діапазон потужностей - від 100 до 500 кВт. Це значить, що площа обігріву промислових котлів Quadra Pro становить від 1000 до 5000 метрів квадратних. ККД промислового твердопаливного котла Quadra Pro при якісному паливі та своєчасному технічному обслуговуванні становить від 80 до 85 відсотків. Нехай вас не збиває з пантелику ця цифра - адже, наприклад, у котлів з ККД 90% і площа обігріву менше як мінімум в 20 разів. Потрібно розуміти, що тепловтрати пропорційні площі обігріву.

Котел працює на дровах, кам'яному вугіллі, торфі. ККД і довгота горіння на одній закладці безпосередньо залежать від якості завантажуваного палива.

Великий обсяг завантажувальної камери, тривалий час горіння на одній закладці, сучасні технології та якісні матеріали - це головні козирі твердопаливних промислових котлів Quadra Pro. Саме такий котел потрібен для великого приміщення і для розумного покупця - економний, стабільний, надійний і продуктивний.