Промислові твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Промислові твердопаливні котли в Івано-Франківську

на сторінку

Сьогодні в промисловості використовуються найрізноманітніші види котлів, які відрізняються від побутових більшою потужністю і можуть обігрівати досить великі споруди і будівлі. Досить часто твердопаливні котли для промисловості використовуються для отримання насиченої пари під високим тиском.

Промислові котли на твердому паливі: параметри

Завдяки високій потужності, такі котли є досить габаритними. Саме тому їх встановлюють в окремих приміщеннях, які відповідають всім правилам безпеки. Монтаж повинен проходити під наглядом фахівців, адже котел може потребувати особливого обслуговуванні і регулярному запуску.

Твердопаливні котли виготовляються таким чином, щоб можна було використовувати будь-яке тверде паливо: солома, деревина, брикет, вугілля, кокс, торф. Найчастіше промислові системи функціонують на основі методу піролізної газифікації. Через це моделі складаються з додаткового димососа, для видалення з котла всіх продуктів згоряння.

Промислові теплогенератори та твердопаливні котли: переваги

У промисловій сфері саме системи на твердопаливної основі користуються чималою популярністю. Це пояснюється перш за все тим, що для їх використання можна брати доступне паливо. Найбільш часто купують універсальні моделі, які можуть працювати не тільки на деревині, а й на вугіллі. Звичайно ж, це є головною перевагою, адже сфера виробництва бере за основу саме універсальність і зручність у використанні.

Крім того, котли на твердопаливній основі для промисловості відрізняються такими плюсами:

  • установка може функціонувати незалежно, без нагляду оператора;
  • управління і контроль здійснюються автономною системою;
  • котли на твердому паливі дають можливість утилізувати відходи виробництва, завдяки чому визнані бюджетними;
  • характеризуються хорошими показниками ККД і ефективності;
  • прості і невибагливі в роботі системи;
  • монтаж не вимагає багато часу;
  • оснащені системою безпеки.

Тому установки на твердопаливної основі є популярними у виробництві. Якщо ви зможете добре організувати процес обігріву та продумає систему до деталей, то отримаєте можливість обігрівати споруди будь-якого розміру.

Де замовити промислові котли на твердопаливної основі в Чернівцях?

Якщо ви плануєте придбати таку систему, інтернет-магазин «Termounion» пропонує вам великий асортимент міцних і довговічних опалювальних установок для промислової сфери. Ми займаємося продажем хороших продуктів від перевірених виробників, тому ви можете бути впевнені, що купуєте надійний товар за приємною ціною. Доставимо замовлення в місто Чернівці та приміські населені пункти.

Моделі на твердому паливі на сьогоднішній день є найпродуктивнішим і бюджетним способом обігріву великих приміщень і будівель.