Промислові твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Промислові твердопаливні котли в Києві

на сторінку

В сучасному світі в промисловості використовуються різні типи систем опалення, головною відмінністю їх від побутових є велика потужність, а також вони можуть опалювати досить великі споруди і будівлі. Дуже часто котли на твердопаливної основі для промисловості використовуються, щоб отримати насичений пар під високим тиском.

Промислові котли на твердопаливній основі: особливості

Завдяки підвищеної потужності, ці котли є великими в розмірі. Саме тому їх монтують в особливих будинках, які відповідають всім стандартам безпеки. Монтаж повинен проходити під наглядом фахівців, адже система може вимагати особливого обслуговування і регулярного запуску.

Твердопаливні котли виробляються таким чином, щоб можна було спалювати будь-який паливний матеріал: солома, деревина, брикет, вугілля, кокс, торф. Як правило, промислові котли працюють за допомогою методу піролізної газифікації. Через це моделі складаються з додаткового димососа, для видалення з котла всіх продуктів згоряння.

Промислові теплогенератори та котли на твердому паливі: головні характеристики

В сфері виробництва саме твердопаливні системи користуються чималою популярністю. Це обумовлено перш за все тим, що для їх використання підходить доступне паливо. Найбільш затребуваними є універсальні варіанти, які можуть працювати не тільки на деревині, а й на вугіллі. Безумовно, це вважається чималим перевагою, адже майже вся сучасна промисловість бере за основу саме універсальність і комфорт у використанні.

Також, котли на твердопаливній основі для промислової сфери відрізняються наступними перевагами:

  • установка може функціонувати незалежно, без нагляду оператора;
  • управління і контроль здійснюються автономною системою;
  • котли на твердому паливі дають можливість утилізувати відходи виробництва, завдяки чому визнані бюджетними;
  • характеризуються хорошими показниками ККД і ефективності;
  • прості і невибагливі в роботі системи;
  • монтаж не вимагає багато часу;
  • оснащені системою безпеки.

Саме тому системи на твердому паливі міцно зайняли своє місце в виробництві. Якщо у вас вийде ідеально організувати процес обігріву та продумає систему до найдрібніших подробиць, то отримаєте можливість обігрівати будівлі будь-якого розміру.

Де замовити промислові котли на твердопаливної основі в Києві?

Якщо вам необхідно замовити таку систему, інтернет-магазин « Termounion » пропонує вам широкий асортимент хороших і економічних опалювальних установок для промисловості. Ми займаємося продажем хороших продуктів від перевірених брендів, тому ви можете бути впевнені, що купуєте якісний товар за невеликою ціною. Привеземо замовлення в місто Київ і приміські населені пункти.

Твердопаливні моделі на сьогоднішній день вважаються найпродуктивнішим і економічним методом опалення великих приміщень і будівель.