Промислові твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Промислові твердопаливні котли в Луцьку

на сторінку

В сучасному світі на заводах та інших промислових підприємствах використовуються різні типи систем опалення, які відрізняються від побутових більшою потужністю і можуть опалювати досить великі споруди і будівлі. Досить часто твердопаливні котли для промисловості використовуються для отримання насиченої пари під високим тиском.

Промислові твердопаливні котли: характерні риси

Завдяки підвищеної потужності, ці установки є ще й досить громіздкими. Саме тому їх використовують в спеціальних приміщеннях, які відповідають всім нормам безпеки. Монтаж здійснюється фахівцями, адже система може вимагати особливого обслуговування і регулярного запуску.

Котли на твердопаливної основі спроектовані таким чином, щоб можна було використовувати будь-який паливний матеріал: солома, деревина, брикет, вугілля, кокс, торф. Найчастіше промислові системи працюють за допомогою технології піролізної газифікації. Саме тому системи оснащуються додатковим димососом, завдяки чому з котла видаляються продукти згоряння.

Промислові теплогенератори й казани на твердопаливної основі: переваги

В промисловості саме системи на твердопаливній основі користуються великою популярністю. Це пояснюється перш за все тим, що для їх використання можна брати доступні паливні матеріали. Найбільш часто купують універсальні моделі, які можуть працювати не тільки на деревині, а й на вугіллі. Безумовно, це вважається чималим плюсом, адже сфера виробництва цінує універсальність і простоту у використанні.

Крім того, котли на твердопаливної основі для промисловості відрізняються істотними плюсами:

  • система може працювати автономно, без постійного чергування у котла оператора;
  • система контролю і управління є незалежною;
  • котли на твердопаливної основі дають можливість утилізувати відходи виробництва, завдяки чому визнані бюджетними;
  • володіють хорошими показниками ККД і ефективності;
  • прості і невибагливі в роботі системи;
  • установка не вимагає багато часу;
  • встановлена система безпеки.

Завдяки цим причинам системи на твердопаливній основі часто використовуються у виробництві. Якщо у вас вийде правильно організувати опалювальний процес і продумати систему до деталей, то отримаєте можливість опалювати будівлі будь-якого розміру.

Де замовити промислові твердопаливні котли в Луцьку?

Якщо вам необхідно замовити таку установку, інтернет-магазин « Termounion » пропонує вам широкий асортимент надійних і економічних опалювальних установок для промисловості. Ми займаємося продажем якісних продуктів від зарекомендували себе компаній, тому ви можете бути впевнені, що купуєте міцний товар за приємною ціною. Привеземо замовлення в місто Луцьк і приміські населені пункти.

Моделі на твердопаливної основі зараз визнані найпродуктивнішим і економічним методом опалення великих приміщень і споруд.