Промислові твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Промислові твердопаливні котли в Тернополі

на сторінку

На сьогоднішній день в промисловості використовуються найрізноманітніші види котлів, головною відмінністю їх від побутових є велика потужність, а також вони можуть опалювати досить великі приміщення. Дуже часто твердопаливні котли для промисловості використовуються, щоб отримати насичений пар під високим тиском.

Промислові котли на твердопаливній основі: характерні риси

Завдяки підвищеної потужності, подібні установки є досить громіздкими. Саме тому їх монтують в спеціальних приміщеннях, які відповідають всім правилам безпеки. Установка здійснюється фахівцями, адже система може потребувати особливого обслуговуванні і регулярному запуску.

Котли на твердопаливній основі створюються таким чином, щоб була можливість застосовувати будь-яке тверде паливо: солома, дерево, брикет, вугілля, кокс, торф. Зазвичай промислові системи працюють за допомогою технології піролізної газифікації. Через це установки оснащуються додатковим димососом, завдяки чому з котла видаляються продукти згоряння.

Промислові теплогенератори та котли на твердому паливі: головні характеристики

В промисловості саме системи на твердопаливній основі користуються гарною популярністю. Це пояснюється перш за все тим, що для їх роботи можна брати доступні паливні матеріали. Найбільш затребуваними є універсальні варіанти, які можуть працювати не тільки на деревині, а й на вугіллі. Звичайно ж, це є відчутним гідністю, адже сфера виробництва орієнтується саме на універсальність і зручність у використанні.

Також, котли на твердопаливної основі для промислової сфери відрізняються такими плюсами:

  • установка може функціонувати незалежно, без нагляду оператора;
  • управління і контроль здійснюються автономною системою;
  • котли на твердому паливі дають можливість утилізувати відходи виробництва, завдяки чому визнані бюджетними;
  • характеризуються хорошими показниками ККД і ефективності;
  • прості і невибагливі в роботі системи;
  • монтаж не вимагає багато часу;
  • оснащені системою безпеки.

Завдяки цим причин установки на твердопаливної основі міцно зайняли своє місце в промисловій сфері. Якщо у вас вийде правильно організувати процес обігріву та продумає систему до дрібниць, то будете обігрівати споруди будь-якого розміру.

Де замовити промислові котли на твердопаливної основі в Тернополі?

Якщо вам необхідно купити таку систему, інтернет-магазин «Termounion» пропонує вам великий асортимент міцних і довговічних опалювальних систем для промислових цілей. Ми займаємося продажем хороших товарів від відомих компаній, тому ви можете бути впевнені, що купуєте надійний товар за доступною ціною. Відправимо замовлення в місто Тернопіль і приміські населені пункти.

Моделі на твердому паливі сьогодні визнані найефективнішим і економічним методом обігріву великих приміщень і споруд.