Roda

Фільтри

Діапазон цін

Промислові котли на твердому паливі Roda в Луцьку

на сторінку

Нове слово у світі опалення - твердопаливні котли з автоматичною подачею палива!

Roda є гарантом довгої роботи і високої продуктивності. Більше 20 років продукція Roda поставляється в Європу, Азію та СНД. На сьогоднішній день широкий асортимент, відданість якості та інноваційні технології зробили ім'я компанії Roda серед інших виробників опалювального обладнання.

Промислові твердопаливні котли Roda - це визнане європейська якість. Вони призначаються для опалення житлових приміщень великої площі, а також побутових і промислових приміщень та будівель. Промисловий котел Roda продуманий до дрібниць. Його топковий простір формують водяна сорочка, конвекційні канали з високоякісної сталі. Просте очищення жарових труб можлива завдяки знімним турбулізаторами. Грамотно розподілений обсяг підвищує продуктивність використання енергії палива.

Перш за все промисловий котел зобов'язаний економити - працювати в плюс, а не в мінус. Промислові твердопаливні котли Roda працюють за системою триходового руху димових газів - це, знову ж, підвищує продуктивність. Висока потужність дозволяє обігріти приміщення з величезною квадратурою. Мікропроцесорне управління, яке здійснюється за допомогою електронної вбудованої плати, подбає про температуру і процесі роботи. Температура підтримується рівномірно і автоматично.

Паливо подається автоматично за допомогою шнека.

На передню панель винесений ЖК дисплей. За допомогою його і кнопок задаються параметри роботи котла - температура, подача води. Котел на автоматиці придатний до підключення програмованих і механічних кімнатних термостатів.