Твердопаливні котли в Чернівцях

на сторінку

Нові котли на твердому паливі мають серію характеристик і переваг, які допомагають відокремити їх від електричних і газових побратимів. Пам'ятаючи про них в процесі придбання та установки пристрою, ви зможете отримати автономне і по-справжньому зручне опалення з гарячим водопостачанням. Чому подібні установки на 100% підходять для якісного опалення дачі?

Твердопаливні котли - відмінна заміна газових моделей

Саме завдяки їм ви зможете відчутно зменшити свої грошові витрати на теплу воду і тепло в будинку. Сьогодні моделі, які працюють на пелетах, є такими ж вигідними і надійними, як і газові варіанти. Але при цьому потрібно розуміти, що процес згоряння палива, завдяки якому і виділяється тепло, в твердопаливних і газовому котлах досить сильно відрізняється. Не враховуючи цей факт, в результаті ви отримаєте тільки розчарування від придбання.

Раніше твердопаливні котли для будинку використовували тільки в якості резервної системи для опалення. Їх використовували лише в разі відключення газопостачання для підтримки опалення. Подібні варіанти майже не використовувалися як головне джерело тепла, але тепер вони стають помітно популярними. Цьому є кілька причин:

  • підвищення ціни введення приміщень до магістрального газопроводу;
  • широке поширення приватного будівництва в місцях з недостатньо розвиненою інфраструктурою;
  • можливість використання не тільки пелет, а й тирси для опалення, що допомагає значно економити.

Більш того, в наш час моделі виготовляються з довговічною сталі або чавуну, що дозволяє сформувати гранично продуктивну і міцну систему опалення як в заміських, так і в приватних будинках. Завдяки можливості дбайливого витрати харчування, легкого використання і недорогого сервісного обслуговування подібні установки на сьогоднішній день стали доступними кожному.

Як вибрати і купити котел на твердому паливі в Україні?

Вибираючи котел, обов'язково беріть до уваги площу того приміщення, яке ви ставите метою обігріти. Щоб не стикатися з можливими проблемами, найкраще вибрати варіант з гаком запасом потужності. Якщо для вас основну роль грає ціна пристрою, найкраще зупинитися на варіантах від зарубіжних компаній, які відрізняються середньою вартістю. У них майже завжди відсутній складна електроніка, яка є характерною для дорогих виробників.

Де замовити твердопаливні котли в Чернівцях?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує приємний асортимент сучасних котлів і теплогенераторів, які ґрунтуються на твердому паливі. Ми займаємося продажем лише перевірених моделей від відомих компаній, тому ви можете бути впевненими в їх високій якості. При бажанні покупця можлива доставка продукції до Чернівців і найближчі населені пункти. Сучасні котли на твердопаливної основі перестали бути недоступною системою - в наш час вони доступні будь-кому