Твердопаливні котли в Івано-Франківську

на сторінку

Сучасні котли на твердому паливі мають ряд характеристик і переваг, які надають можливість відрізнити їх від електричних і газових систем. З огляду на їх в процесі придбання та збірки котла, ви зможете отримати окреме і по-справжньому надійне опалення з гарячою водою. Чому подібні установки ідеально підходять для продуктивного опалення будівель?

Котли на твердому паливі - прекрасна заміна газових варіантів

Тільки завдяки їм ви зможете істотно скоротити свої витрати на теплу воду і тепло в будинку. Сучасні системи, які працюють на пелетах, визнані такими ж вигідними і корисними, як і звичні моделі на газі. Але при цьому слід розуміти, що процес перегоряння палива, завдяки якому і виділяється тепло, в різних пристроях досить сильно відрізняється. Не звертаючи уваги на цей факт, в кінцевому підсумку ви отримаєте більше шкоди від покупки.

Перш котли на твердопаливної основі для будинку використовували тільки в якості додаткової опалювальної системи. Їх включали тільки в разі відключення газопостачання для підтримки температури. Подібні установки практично не використовувалися як базовий джерело тепла, але в наш час вони стають все більш популярними. Основні причини цього:

  • зростання ціни включення будинку до магістрального газопроводу;
  • широкий розвиток приватного будівництва в тих місцях, де поки ще недостатньо розвинена інфраструктура;
  • можливість використання не тільки пелет, а й тирси для опалення, що дозволяє сильно економити.

Також в наш час моделі виготовляються з якісної сталі або чавуну, що дозволяє сформувати максимально енергоефективну і міцну систему опалення як в заміських, так і в приватних будинках. Завдяки можливості розважливого витрати пелет, комфортного використання і нескладного сервісного обслуговування подібні системи сьогодні стали досить популярними.

Як вибрати і замовити котел на твердому паливі в Україні?

В процесі вибору в першу чергу враховуйте площу того приміщення, яке ви плануєте нагріти. Щоб не зустрічатися з можливими нестикування, найкраще придбати систему з резервним запасом потужності. Якщо для вас важливу роль відіграє вартість котла, рекомендуємо зупинитися на виробах від зарубіжних компаній середнього цінового сегмента. У них зазвичай відсутня серйозна електроніка, яка є відмінною для великих виробників.

Де замовити пелетні котли в Івано-Франківську?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує великий асортимент надійних котлів і теплогенераторів, які працюють на твердому паливі. Ми займаємося продажем виключно перевірених систем від зарекомендували себе компаній, тому ви можете бути впевненими в їх високій якості. При необхідності можлива доставка замовлення в Івано-Франківськ і найближчі населені пункти. Сучасні котли на твердому паливі перестали бути недоступною системою - тепер вони є доступними всім!