Твердопаливні котли в Києві

на сторінку

Нові котли на твердому паливі мають серію характеристик і плюсів, які дозволяють відокремити їх від електричних і газових моделей. Використовуючи їх під час покупки і монтажу системи, ви зможете отримати незалежне і по-справжньому комфортне опалення з гарячим водопостачанням. Чому подібні установки ідеально підходять для результативного опалення дачі?

Котли на твердопаливної основі - чудова заміна моделей на газу

Саме завдяки їм ви зможете істотно урізати свої витрати на теплу воду і опалення приміщень. Сучасні системи, які працюють на твердому паливі, є такими ж зручними і практичними, як і звичні моделі на газі. Але при цьому слід розуміти, що процес перегоряння палива, завдяки якому і виділяється тепло, в різних моделях досить сильно відрізняється. Не враховуючи цей факт, в кінцевому підсумку ви отримаєте тільки розчарування від придбання.

В минулому твердопаливні котли для будинку використовували лише як додаткова опалювальної системи. Їх використовували лише в разі відключення газопостачання для забезпечення тепла. Такі системи майже не використовувалися як основне джерело тепла, але в наші дні вони стають помітно популярними. Основні причини цього:

  • збільшення ціни введення споруди до магістрального газопроводу;
  • широке поширення приватного будівництва в тих місцях, де поки ще недостатньо розвинена інфраструктура;
  • можливість використання пелет і тирси для опалення, що дозволяє сильно економити.

Крім того, в наш час такі системи створюються з якісної сталі або чавуну, що допомагає вибудувати гранично продуктивну і практичну систему опалення як в заміських, так і в приватних будинках. Завдяки можливості дбайливого витрати пального, зручного використання і простого сервісного обслуговування такі системи сьогодні стали дуже затребуваними.

Як вибрати і замовити пелетний котел в Україні?

Вибираючи котел, в першу чергу майте на увазі площа того приміщення, яке ви плануєте обігріти. Щоб не зустрічатися з можливими проблемами, найкраще замовити модель з гаком запасом потужності. Якщо для вас основну роль грає ціна пристрою, рекомендуємо зупинитися на котлах від зарубіжних компаній із середньою вартістю. У них майже завжди відсутня серйозна електроніка, яка є відмінною для дорогих виробників.

Де замовити твердопаливні котли в Києві?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує великий асортимент міцних котлів і теплогенераторів, які працюють на твердому паливі. Ми займаємося продажем лише перевірених моделей від відомих брендів, тому ви можете бути впевненими в їх високій якості. При необхідності можлива доставка товару до Києва і найближчі населені пункти. Сучасні котли на твердому паливі перестали бути складною системою - в наш час вони є доступними кожному!