Твердопаливні котли в Києві

  • Переглядати:
на сторінку

Є ряд особливостей , які допомагають відрізнити твердопаливні котли від інших , більш звичних для споживачів і фахівців - газових котлів та електричних. І якщо врахувати ці особливості вже на етапі вибору і навіть установки котла , то ви зможете отримати по- справжньому автономне і дійсно комфортне опалення , а також гаряче водопостачання , які будуть мало залежати від зовнішніх економічних і політичних , а також інших проблем.

Твердопаливні котли як дуже хороша альтернатива газовим котлам

Саме завдяки використанню вже згадуваних твердопаливних котлів , можна істотно скоротити витрати на домашнє опалення та гарячу воду в будинку. Сучасні твердопаливні котли на пеллетах практично вже не поступаються газовим котлам по зручності і комфорті експлуатації.

Процеси згоряння палива із виділенням тепла у газовому та твердопаливному котлах значно відрізняються . За умов відсутності обліку цих нюансів цілком можна отримати опалювальний прилад , який буде наносити своєму власникові в дійсності більше шкоди , ніж користі. Твердопаливні котли спалюють також пелети і тирсу - це економно і продуктивно.

Раніше одним з найпоширеніших варіантів для застосування твердопаливного котла було його використання як резервного для підтримки або повноцінного функціонування опалення на випадок відсутності газопостачання або критичного падіння тиску газу в магістралі. Як основне джерело тепла такий твердопаливний котел раніше використовувався досить рідко, проте тепер він стає все більш популярним - все це через високу ціну підключення будинків до магістрального газопроводу, а також, через велике поширення приватного будівництва в місцях, які характеризуються нерозвиненою інфраструктурою.

Ще один аргумент, чому сьогодні твердопаливні котли все частіше використовуються в якості основного джерела тепла - сучасні моделі чавунних і сталевих котлів дозволяють отримати повноцінну і продуктивну систему опалення в приватному або заміському будинку. У твердопаливних котлах давно реалізовані можливості економного витрати палива, комфортного використання і полегшення процесу профілактики та сервісного обслуговування. Котел на твердому паливі перестав бути складною системою - сьогодні він доступний кожному гаманцю і кожному будинку.