Сталеві твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Сталеві твердопаливні котли в Львові

на сторінку

Котли на твердопаливної основі є оптимальним придбанням для власників будинків, де відсутня газове опалення. Вони також використовуються на виробництві, для опалення шкіл, цехів або дитячих садків. Сьогодні серед покупців ці установки користуються особливою популярністю. Це можна пояснити їх прийнятною ціною і надійністю. Зараз існує два основних види твердопаливних котлів в залежності від матеріалу: чавунні і зі сталі.

Котли на твердопаливної основі зі сталі: основні характеристики

У всіх теплогенераторах теплообмінник вважається однією з найбільш важливих частин, але саме в твердопаливних котлах він відповідає за особливі навантаження. Слід розуміти, що процес згоряння дерева або вугілля є досить тривалим і нерівномірним, він сильно впливає на стінки установки. Тим більше теплообмінник часто розширюється або звужується через нагрівання і охолоджування, які складно контролювати. В інших видах котлів вузол можна легко замінити, але в твердопаливних моделях зробити це практично неможливо. Тому матеріал теплообмінника повинен бути надзвичайно міцним і безпечним.

Основними достоїнствами стали в цьому випадку можна назвати:

  • приємна вартість;
  • можливість перенести значні коливання температури, які можуть бути незворотними для котлів з чавуну;
  • невелика вага;
  • високий ККД, що впливає на бюджетні характеристики котлів;
  • хороша віддача тепла;
  • висока міцність – такі установки можна перевозити на великі відстані навіть по поганих дорогах;
  • камери відрізняються великим об'ємом, тому завантаження палива може проводитися не так часто
  • легке обслуговування завдяки гладкої і рівної поверхні камери;
  • легша і швидка чистка;
  • такі установки швидше нагріваються і остигають.

Завдяки середній температурі опалювального контуру в 60-90 градусів обігрів будь-якого приміщення сталевими твердопаливними котлами проходить без проблем. Для обігріву використовується не тільки деревину, а й торф, брикет або вугілля. Завдяки тому, що підпалювання в камері відбувається відразу на двох рівнях, модель досить швидко нагрівається.

Сталеві котли на твердому паливі: характерні риси

Перш за все, сталь вважається матеріалом більш легкої ваги. Надійними і довговічними вважаються установки з товщиною пластин в теплообміннику близько 4 мм. Вони менше схильні до пошкоджень і корозії. Створюють такі системи опалення зі спеціальних зварених між собою пластин і труб. Завдяки цьому підвищується рівень ККД. Щоб купити найбільш підходящу модель, слід розглянути всі характеристики котлів зі сталі.

Де замовити твердопаливні котли зі сталі у Львові?

В інтернет-магазині «Termounion» ви зможете знайти широкий асортимент довговічних і економних моделей. Ми займаємося продажем якісних котлів для дому від відомих компаній, тому ви можете бути впевненими, що купуєте якісний товар за приємною ціною. При бажанні клієнта здійснюється доставка (доступна в місто Львів і найближчі населені пункти).