Demrad Beaver Arta

Фільтри

Діапазон цін

Сталеві твердопаливні котли Demrad Beaver Arta в Тернополі

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

На сьогоднішній день можна спостерігати досить високу популярність даної фірми на сучасному ринку продукцій опалення. Виробник Demrad Beaver Arta надає нашому вибору серію новітніх сталевих твердопаливних котлів. Demrad виробляє котли не тільки для обігріву будинків, а й для обігріву великих виробництв.

Призначення твердопаливних сталевих котлів Demrad Beaver Arta у вашому домі

При виборі відповідної моделі потрібно враховувати потужність, з якою він може гріти. Так при виборі дуже потужного котла, для досить малого приміщення, буде утворитися конденсат, який негативно позначиться на функціональності, але якщо ж ви виберете мало потужний котел для обігріву приміщення, тоді дискомфорт в температурі буде дуже відчутний. Твердопаливні сталеві котли можуть відзначиться своєю високою тепловіддачею.

Продуманий дизайн і функціональні можливості дозволяють безпроблемно закладати опалювальний матеріал. Також потрібно відзначити, що твердопаливні котли не становлять небезпеки для навколишнього середовища , так як по собі досить екологічні. Demrad Beaver Arta також користується успіхом за через те, що ціна досить низька. Але при цьому якість залишається на найвищому рівні. Виробник представляє моделі з різною номінальною тепловою потужністю : від 17 до 43 на дровах і брикетах. Максимальний тиск, яке може витримати котел - 3 бари . Залежно від потужності змінюється і вага: від 177 кг до 220. Подібні котли вимагають до себе достатньої догляду. У день вироблятися близько двох заложек паливного матеріалу в котел. Також потрібно пам'ятати, що твердопаливні котли дуже часто потрібно чистити. Так приблизно при використанні деревини чистити треба буде раз на тиждень, при використанні ж вугілля - в два рази більше. Процес очищення відбувається досить легко, нічим не утруднюючи вас.