Корді

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт
Товщина теплообмінника

Сталеві твердопаливні котли Корді в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Сталеві твердопаливні котли Корді

Корді - це котел українського виробництва, виготовлений із сталі, призначений для роботи на твердому паливі та опалення житлових та побутових приміщень. Може бути використаний як основний або резервне джерело тепла. Твердопаливні котли Корді можна встановити в системах природного та примусового типу тяги. 

У лінійці твердопаливних котлів Корді є моделі, обладнані другим контуром, призначеним для нагріву води. Такі моделі мають маркування «В» в назві.

Призначення стальних твердопаливних котлів Корді

Сталевий теплообмінник твердопаливних котлів Вулкан складається з двох рівнів конвекційних каналів і камери згоряння, має прямокутну форму. Камера для накопичення продуктів згоряння - зольник - знаходиться в нижній частині котла. Між зольником і камерою згоряння знаходиться колосникові грати. У сталевих котлів при ремонті її можна замінити.

Передня частина котла має три дверцят. Верхня - для очищення конвекційних каналів, тобто для обслуговування котла; друга - для завантаження палива в котел; третя, нижня - для видалення з котла золи. Остання дверцята також оснащена заслінкою з регулювальним гвинтом.

Зовнішній шар покриття котла - декоративне фарбування. Під нею стальний твердопаливний котел Корді вкритий шаром теплоізоляційного матеріалу - це також сприяє зменшенню тепловтрат.

У комплекті з котлами Корді також можуть йти механічний регулятор тяги або нагнітальний вентилятор з електронною панеллю управління. Це автономізуються роботу твердопаливного котла і збільшує точність регулювання температури роботи.