Сталеві твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Сталеві твердопаливні котли в Чернівцях

на сторінку

Котли на твердому паливі вважаються хорошим рішенням для власників будинків, де немає опалення на газ. Застосовують їх і на заводах, для опалення шкіл, цехів або дитячих садків. В останні роки серед покупців подібні котли користуються особливою популярністю. Це пояснюється їх ефективністю і надійністю. Сьогодні існує два основних типи котлів на твердому паливі в залежності від матеріалу: з чавуну і зі сталі.

Котли на твердому паливі зі сталі: основні переваги

У всіх теплогенераторах теплообмінник вважається однією з найбільш важливих частин, але саме в котлах на твердопаливній основі на ньому лежать особливі навантаження. Потрібно розуміти, що процес спалювання деревини або вугілля є досить тривалим і нерівномірним, він сильно впливає на стінки котла. Крім того, теплообмінник часто збільшується або звужується через перепади температури, які складно контролювати. В інших типах систем вузол можна легко замінити, але в твердопаливних моделях зробити це майже неможливо. Тому матеріал теплообмінника повинен бути максимально стійким і безпечним.

Головними перевагами сталі в цьому випадку можна назвати:

  • невисока вартість;
  • можливість перенести значні коливання температури, які можуть бути фатальними для чавунних казанів;
  • більш легка вага;
  • високий ККД, що впливає на бюджетні характеристики моделей;
  • хороша тепловіддача;
  • висока міцність – такі системи можна перевозити на великі відстані по будь-якій дорозі;
  • камери мають великий обсяг, тому додавати паливо буде потрібно не так часто;
  • просте обслуговування завдяки гладкої і рівної поверхні камери;
  • простіша і швидша чистка;
  • такі котли швидше нагріваються і остигають.

Середня температура опалювального контура дорівнює 60-90 градусів, тому можна без проблем обігрівати сталевими твердопаливними котлами будь-яке приміщення. Для обігріву можна використовувати не тільки деревину, а й торф, брикет або вугілля. Завдяки тому, що спалювання матеріалу в камері здійснюється відразу на двох рівнях, котел дуже швидко розігрівається.

Сталеві котли на твердому паливі: характерні риси

Перш за все, сталь вважається більш легким матеріалом. Надійними і хорошими в експлуатації визнані котли з товщиною пластин в теплообміннику близько 4 мм. Вони менш схильні до деформації і корозії. Проводять такі системи опалення з особливих пластин і труб методом їх зварювання. Завдяки цьому зростає рівень ККД. Щоб придбати найбільш підходящу модель, необхідно розглянути всі параметри котлів зі сталі.

Де замовити котли на твердопаливної основі зі сталі в Чернівцях?

В інтернет-магазині «Termounion» ви знайдете величезний асортимент надійних і міцних моделей. Ми займаємося продажем якісних систем опалення для дому від відомих торгових марок, тому ви можете бути впевненими, що купуєте відмінний товар за приємною ціною. При бажанні клієнта здійснюється доставка (доступна в місто Чернівці і сусідні селища).