Сталеві твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Сталеві твердопаливні котли в Івано-Франківську

на сторінку

Котли на твердому паливі є відмінним придбанням для господарів будинків, де немає опалення на газ. Застосовують їх і на виробництві, для обігріву шкіл, цехів або дитячих садків. В останні роки серед покупців ці моделі користуються серйозною популярністю. Це можна пояснити їх невисокою вартістю і довговічністю. Сьогодні існує два основних види котлів на твердому паливі в залежності від матеріалу: з чавуну і зі сталі.

Котли на твердому паливі зі сталі: головні переваги

В будь-якому теплогенераторі теплообмінник є однією з найбільш важливих частин, але саме в котлах на твердому паливі на ньому лежать особливі навантаження. Необхідно розуміти, що процес спалювання дерева або вугілля є досить складним і нерівномірним, він сильно впливає на стінки котла. До того ж теплообмінник часто розширюється або звужується через перепади температури, які складно контролювати. В інших видах котлів вузол можна без проблем замінити, але в моделях на твердому паливі зробити це практично неможливо. Внаслідок чого матеріал теплообмінника повинен бути максимально стійким і безпечним.

Головними плюсами сталі в цьому випадку є:

  • невисока ціна;
  • можливість витримати великі коливання температури, які можуть бути незворотними для котлів з чавуну;
  • невелика вага;
  • підвищений ККД, що впливає на економічність систем;
  • хороша віддача тепла;
  • висока міцність – такі моделі можна транспортувати на далекі відстані навіть по поганих дорогах;
  • камери відрізняються великим об'ємом, тому завантаження палива можна виробляти набагато рідше;
  • легке обслуговування завдяки тому, що поверхня камери є гладкою і рівною;
  • легша і не займає багато часу чистка;
  • такі моделі швидше нагріваються і вистигають.

Завдяки середній температурі опалювального контуру в 60-90 градусів обігрів будь-якого приміщення сталевими твердопаливними котлами проходить без проблем. Для опалення використовується не тільки деревину, а й торф, брикет або вугілля. Завдяки тому, що спалювання матеріалу в камері здійснюється відразу на двох рівнях, установка досить швидко розігрівається.

Сталеві котли на твердопаливної основі: параметри

Перш за все, сталь є матеріалом більш легкої ваги. Міцними і хорошими в експлуатації є котли з товщиною пластин в теплообміннику близько 4 мм. Вони не так сильно схильні до деформації і корозії. Проводять подібні системи опалення з особливих зварених між собою пластин і труб. Завдяки цьому зростає рівень ККД. Щоб купити найбільш підходящу модель, потрібно розглянути всі параметри котлів зі сталі.

Де замовити котли на твердому паливі зі сталі в Івано-Франківську?

В каталозі інтернет-магазину «Termounion» ви зможете знайти широкий асортимент надійних і недорогих моделей. Ми займаємося продажем якісних котлів для будинку від зарекомендували себе виробників, тому ви можете бути впевненими, що купуєте хороший товар за доступною вартості. При бажанні клієнта здійснюється доставка (доступна в місто Івано-Франківськ і сусідні селища).