Сталеві твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Сталеві твердопаливні котли в Києві

на сторінку

Котли на твердопаливної основі вважаються чудовим рішенням для власників будинків, де немає опалення на газу. Їх можна використовувати і на заводах, для обігріву шкіл, цехів або дитячих садків. Зараз серед покупців дані установки користуються серйозною популярністю. Це пояснюється їх прийнятною ціною і міцністю. Зараз проводиться два основних типи твердопаливних котлів в залежності від матеріалу: чавунні і сталеві.

Котли на твердопаливної основі зі сталі: основні переваги

У всіх теплогенераторах теплообмінник є однією з найбільш важливих частин, але саме в котлах на твердому паливі він відчуває особливі навантаження. Слід розуміти, що процес згоряння дерева або вугілля є досить складним і нерівномірним, він сильно впливає на стінки вироби. До того ж теплообмінник часто розширюється або звужується через перепади температури, які складно контролювати. В інших видах систем вузол можна швидко замінити, але в моделях на твердому паливі зробити це практично неможливо. Тому матеріал теплообмінника повинен бути досить стійким і надійним.

Головними перевагами стали в даному випадку є:

  • прийнятна вартість;
  • можливість витримати різкі перепади температури, які можуть бути незворотними для котлів з чавуну;
  • маленький вага;
  • підвищений ККД, що впливає на економічність моделей;
  • висока тепловіддача;
  • витримування механічних пошкоджень – такі котли можна перевозити на великі відстані навіть по поганих дорогах;
  • камери відрізняються великим об'ємом, тому завантаження палива можна виробляти не так часто;
  • легке обслуговування завдяки тому, що поверхня камери є гладкою і рівною;
  • простіша і не займає багато часу чистка;
  • такі котли швидше нагріваються і остигають.

Середня температура опалювального контура дорівнює 60-90 градусів, тому можна без проблем обігрівати сталевими твердопаливними котлами будь-яке приміщення. Для опалення використовується не тільки деревне паливо, а й торф, брикет або вугілля. Завдяки тому, що загоряння в камері відбувається відразу на двох рівнях, котел дуже швидко розігрівається.

Сталеві котли на твердому паливі: головні переваги

Перш за все, сталь є більш легким матеріалом. Міцними і довговічними визнані моделі, у яких товщина пластин теплообмінника досягає не менше 4 мм. Вони менш схильні до деформації і корозії. Виготовляють подібні установки для опалення зі спеціальних пластин і труб методом їх зварювання. Тому поліпшується рівень ККД. Щоб придбати найбільш підходящу модель, потрібно вивчити всі параметри сталевих котлів.

Де замовити котли на твердому паливі зі сталі в Києві?

В інтернет-магазині «Termounion» ви знайдете широкий асортимент довговічних і економних моделей. Ми займаємося продажем якісних систем опалення для будинку від зарекомендували себе брендів, тому ви можете бути впевненими, що купуєте відмінний товар за доступною ціною. При бажанні клієнта здійснюється доставка (доступна в місто Київ і сусідні населені пункти).