Сталеві твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Сталеві твердопаливні котли в Луцьку

на сторінку

Твердопаливні котли вважаються прекрасним придбанням для господарів будинків, де відсутня газове опалення. Їх можна використовувати і на заводах, для опалення шкіл, цехів або дитячих садків. В останні роки серед покупців подібні котли користуються особливою популярністю. Це можна пояснити їх ефективністю і надійністю. На сьогоднішній день випускають два основних види твердопаливних котлів в залежності від матеріалу: з чавуну і сталеві

Твердопаливні котли зі сталі: головні переваги

У всіх теплогенераторах теплообмінник є однією з найбільш важливих частин, але саме в котлах на твердому паливі він відповідає за особливі навантаження. Слід розуміти, що процес горіння деревини або вугілля є досить тривалим і нерівномірним, він сильно впливає на стінки системи. Тим більше теплообмінник часто розширюється або зменшується через перепади температури, які практично неможливо контролювати. В інших типах котлів вузол можна легко замінити, але в твердопаливних моделях зробити це практично неможливо. Внаслідок чого матеріал теплообмінника повинен бути надзвичайно міцним і надійним.

Головними перевагами стали в цьому випадку можна назвати:

  • невисока ціна;
  • можливість витримати великі перепади температури, які можуть бути фатальними для котлів з чавуну;
  • більш легку вагу;
  • підвищений ККД, що впливає на бюджетні характеристики котлів;
  • висока тепловіддача;
  • висока міцність – такі системи можна транспортувати на далекі відстані навіть по бездоріжжю;
  • камери мають великий обсяг, тому завантаження палива можна виробляти не так часто;
  • легке обслуговування завдяки тому, що поверхня камери є гладкою і рівною;
  • простіша і швидша чистка;
  • такі системи швидше нагріваються і остигають.

Завдяки середній температурі опалювального контуру в 60-90 градусів обігрів будь-якого приміщення сталевими твердопаливними котлами проходить без проблем. Для обігріву використовується не тільки деревне паливо, а й торф, брикет або вугілля. Завдяки тому, що підпалювання в камері здійснюється відразу на двох рівнях, котел дуже швидко нагрівається.

Сталеві котли на твердопаливної основі: головні переваги

Перш за все, сталь вважається матеріалом більш легкої ваги. Надійними і довговічними є котли з товщиною пластин в теплообміннику близько 4 мм. Вони менше схильні до деформації і корозії. Проводять такі системи опалення з особливих пластин і труб методом їх зварювання. За рахунок цього підвищується рівень ККД. Щоб придбати максимально відповідну модель, потрібно вивчити всі параметри котлів зі сталі.

Де замовити котли на твердопаливної основі зі сталі в Луцьку?

В інтернет-магазині «Termounion» ви зможете знайти широкий асортимент довговічних і міцних моделей. Ми займаємося продажем якісних систем опалення для будинку від зарекомендували себе виробників, тому ви можете бути впевненими, що отримуєте відмінний товар за приємною ціною. При бажанні клієнта здійснюється доставка (доступна в місто Луцьк і найближчі населені пункти).