Сталеві твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Сталеві твердопаливні котли в Рівному

на сторінку

Твердопаливні котли є відмінним вибором для власників будинків, де відсутнє газове опалення. Їх можна використовувати і на виробництві, для опалення шкіл, цехів або дитячих садків. Останнім часом серед покупців подібні котли користуються великою популярністю. Це можна пояснити їх ефективністю і міцністю. Сьогодні проводиться два основних типи твердопаливних котлів в залежності від матеріалу: з чавуну і зі сталі.

Котли на твердому паливі зі сталі: основні переваги

У всіх теплогенераторах теплообмінник є однією з найважливіших частин, але саме в котлах на твердопаливній основі він відчуває особливі навантаження. Необхідно розуміти, що процес згоряння деревини або вугілля є досить складним і нерівномірним, він грунтовно впливає на стінки вироби. Крім того, теплообмінник часто збільшується або звужується через перепади температури, які складно контролювати. В інших видах систем вузол можна легко замінити, але в твердопаливних моделях зробити це практично неможливо. Тому матеріал теплообмінника повинен бути надзвичайно стійким і безпечним.

Головними перевагами стали в цьому випадку є:

  • прийнятна вартість;
  • можливість перенести великі коливання температури, які можуть бути фатальними для чавунних казанів;
  • маленький вага
  • високий ККД, що впливає на економічність котлів;
  • непогана тепловіддача;
  • витримування механічних пошкоджень – такі моделі можна перевозити на великі відстані навіть по поганих дорогах;
  • камери відрізняються великим об'ємом, тому завантаження палива можна виробляти не так часто;
  • легке обслуговування завдяки тому, що поверхня камери є гладкою і рівною;
  • легша і швидка чистка;
  • такі установки швидше нагріваються і остигають.

Завдяки середній температурі опалювального контуру в 60-90 градусів можна без проблем обігрівати сталевими твердопаливними котлами будь-яке приміщення. Для обігріву використовується не тільки деревне паливо, а й торф, брикет або вугілля. Завдяки тому, що спалювання матеріалу в камері відбувається відразу на двох рівнях, установка досить швидко починає віддавати тепло.

Сталеві твердопаливні котли: головні переваги

Перш за все, сталь вважається матеріалом більш легкої ваги. Надійними і довговічними визнані системи, у яких товщина пластин теплообмінника досягає не менше 4 мм. Вони менше схильні до пошкоджень і корозії. Виготовляють такі системи опалення зі спеціальних зварених між собою пластин і труб. Завдяки цьому збільшується рівень ККД. Щоб купити найбільш підходящу модель, необхідно розглянути всі характеристики котлів зі сталі.

Де замовити твердопаливні котли зі сталі в Рівному?

В інтернет-магазині «Termounion» ви знайдете великий асортимент надійних і міцних моделей. Ми займаємося продажем якісних котлів для будинку від популярних виробників, тому ви можете бути впевненими, що купуєте якісний товар за невисокою ціною. При необхідності здійснюється доставка (доступна в місто Рівне і сусідні селища).