Сталеві твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Сталеві твердопаливні котли в Тернополі

на сторінку

Котли на твердопаливній основі вважаються чудовим вибором для господарів будинків, де немає опалення на газ. Їх можна використовувати і на заводах, для обігріву шкіл, цехів або дитячих садків. Сьогодні серед покупців подібні установки користуються чималою популярністю. Це пояснюється їх прийнятною ціною і міцністю. Зараз можна виділити два основних типи твердопаливних котлів в залежності від матеріалу: з чавуну і зі сталі.

Твердопаливні котли зі сталі: основні характеристики

У всіх теплогенераторах теплообмінник є однією з Найбільш важливих елементів, але саме в твердопаливних котлах він відповідає за особливі навантаження. Слід розуміти, що процес згоряння дерева або вугілля є досить тривалим і нерівномірним, він сильно впливає на стінки системи. До того ж теплообмінник часто збільшується або звужується через перепади температури, які складно контролювати. По-друге видах установок вузол можна легко замінити, але в моделях на твердому паливі зробити це майже неможливо. Внаслідок чого матеріал теплообмінника повинен бути досить міцним і безпечним.

Головними перевагами стали в даному випадку є:

  • демократична ціна;
  • можливість витримати великі перепади температури, які можуть бути фатальними для чавунних казанів;
  • маленький вага;
  • високий ККД, що впливає на економічність моделей;
  • хороша віддача тепла;
  • витримування механічних пошкоджень – такі котли можна перевозить на пристойні відстані по будь-якій дорозі;
  • камери відрізняються великим об'ємом, тому завантаження палива може здійснюватися набагато рідше;
  • просте обслуговування завдяки тому, що поверхня камери є гладкою і рівною;
  • простіша і НЕ займає багато часу чистка;
  • такі моделі швидше нагреваютса і остигають.

Середня температура опалювального контура дорівнює 60-90 градусів, тому обігрів будь-якого приміщення сталевими твердопаливними котлами проходить без проблем. Для обігріву використовується Не тільки деревину, а й торф, брикет або вугілля. Завдяки тому, що спалювання матеріалу в камері здійснюється відразу на двох рівнях, система досить швидко нагрівається.

Сталеві котли на твердопаливної основі: особливості

Перш за все, сталь вважається більш легким матеріалом. Надійними і долговічними визнані установки, в яких товщина пластин теплообмінника досягає не менше 4 мм. Вони менш схильні до деформації і корозії. Проводять такі системи опалення з особливих зварених між собою пластин і труб. Завдяки цьому підвищується рівень ККД. Щоб придбати Найбільш відповідну модель, необхідно вивчити всі параметри сталевих котлів.

Де замовити котли на твердому паливі зі сталі в Тернополі?

В інтернет-магазині «Termounion» ви зможете знайти широкий асортимент довговічних і недорогих моделей. Ми займаємося продажем якісних котлів для дому від відомих компаній, тому ви можете бути впевненими, що отримуєте хороший товар за доступною ціною. При необхідності здійснюється доставка (доступна в місто Тернопіль і сусідні містечка).