Сталеві твердопаливні котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Сталеві твердопаливні котли в Закарпатті

на сторінку

Котли на твердому паливі є чудовим вибором для власників будинків, де відсутнє газове опалення. Застосовують їх і на заводах, для обігріву шкіл, цехів або дитячих садків. Зараз серед покупців подібні моделі користуються особливою популярністю. Це можна пояснити їх невисокою вартістю і міцністю. Сьогодні існує два основних типи котлів на твердому паливі в залежності від матеріалу: чавунні і сталеві.

Твердопаливні котли зі сталі: головні плюси

У всіх теплогенераторах теплообмінник є однією з найбільш важливих частин, але саме в котлах на твердопаливної основі він відчуває особливі навантаження. Потрібно розуміти, що процес горіння дерева або вугілля є досить складним і нерівномірним, він грунтовно впливає на стінки установки. Тим більше теплообмінник часто збільшується або зменшується через перепади температури, які практично неможливо контролювати. В інших типах систем вузол можна без проблем замінити, але в твердопаливних моделях зробити це практично неможливо. Тому матеріал теплообмінника повинен бути надзвичайно міцним і безпечним.

Основними достоїнствами стали в цьому випадку вважаються:

  • приємна вартість;
  • можливість перенести різкі коливання температури, які можуть бути фатальними для чавунних казанів;
  • маленька вага;
  • високий ККД, що впливає на економічність котлів;
  • висока тепловіддача;
  • витримування механічних пошкоджень – такі системи можна транспортувати на великі відстані навіть по поганих дорогах;
  • камери відрізняються великим об'ємом, тому додавати паливо буде потрібно набагато рідше;
  • легке обслуговування завдяки тому, що поверхня камери є гладкою і рівною;
  • простіша і не займає багато часу чистка;
  • такі системи швидше нагріваються і вистигають.

Середня температура опалювального контура дорівнює 60-90 градусів, тому можна без проблем обігрівати сталевими твердопаливними котлами будь-яке приміщення. Для опалення можна використовувати не тільки деревину, а й торф, брикет або вугілля. Завдяки тому, що спалювання матеріалу в камері здійснюється одразу на двох рівнях, модель досить швидко розігрівається.

Сталеві твердопаливні котли: параметри

Перш за все, сталь є більш легким матеріалом. Міцними і хорошими в експлуатації визнані установки з товщиною пластин в теплообміннику близько 4 мм. Вони не так сильно схильні до деформації і корозії. Створюють такі установки для опалення з особливих зварених між собою пластин і труб. Тому підвищується рівень ККД. Щоб купити найбільш підходящу модель, потрібно вивчити всі характерні особливості сталевих котлів.

Де замовити твердопаливні котли зі сталі в Закарпатті?

В інтернет-магазині«Termounion» ви зможете знайти великий асортимент надійних і недорогих моделей. Ми займаємося продажем якісних систем опалення для будинку від зарекомендували себе брендів, тому ви можете бути впевненими, що купуєте відмінний товар за доступною ціною. При бажанні клієнта здійснюється доставка (доступна в Закарпатті та найближчі населені пункти).