Твердопаливні котли тривалого горіння та піролізного типу

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність
Товщина теплообмінника, мм

Твердопаливні котли тривалого горіння і піролізного типу в Івано-Франківську

на сторінку

Автономне опалення як спосіб самостійного і незалежного обігріву будинку стає все більш популярним. Твердопаливний котел тривалого горіння можна назвати бюджетним, продуктивним і безпечним вирішенням проблеми вибору опалювального обладнання.

Котли тривалого горіння на твердому паливі: принцип роботи

Ці установки застосовуються як для будинку, так і в складських, громадських, заводських спорудах. Їх основною перевагою вважається можливість нечастого завантаження котла паливом. Це можна пояснити двома характеристиками:

  • котли відрізняються спеціальної циліндричної конструкцією;
  • застосування спеціального методу спалювання палива, властивого лише таких варіантів.

В моделях тривалого горіння паливо згорає зверху вниз, що робить процес спалювання значно довшим за часом і легшим, ніж в класичних установках. Закладене всередину паливо починає згоряти зверху, а інші шари тільки тліють, чудово просушуючись при цьому. Подібний спосіб навантаження дозволив значною мірою збільшити ККД. Саме завдяки цьому ці котли на твердопаливній основі є більш комфортними і економічними.

Завантаження паливного матеріалу проводиться через 30-50 годин, в залежності від використовуваного вами матеріалу. Незважаючи на невеликі розміри, ці печі здатні вмістити в собі чималий об'єм паливного матеріалу, що добре впливає на тривалість горіння. Сьогодні всі котли на твердопаливній основі тривалого горіння можна поділити на два основних типи:

  • котли, в яких існує можливість використовувати лише деревину для обігріву;
  • установки, в яких існує можливість використовувати не тільки дрова, а й вугілля або кокс (універсальні варіанти).

Ще одним важливим моментом вважається той факт, що чистку таких установок потрібно проводити тільки раз на місяць.

Характерні риси котлів піролізного типу

Подібні теплогенератори також працюють за принципом спалювання спочатку верхнього шару, але основною відмінністю від котлів тривалого горіння можна назвати те, що під час горіння гази вступають в реакцію (піроліз). Такий процес ґрунтується на тому, що суха деревина розбивається на летючі частинки через підвищену температуру. Завдяки цьому підігрів набагато поліпшується, це стає причиною появи ще одного етапу згоряння, що надає можливість збільшити ККД і тривалість опалення.

Де замовити твердопаливні котли тривалого горіння і піролізного типу в Івано-Франківськ?

Якщо ви вирішили купити таку установку в Україні, інтернет-магазин «Termounion» пропонує широкий асортимент сучасних виробів. Ми займаємося продажем виключно міцних товарів від перевірених виробників, тому ви можете бути впевнені, що купуєте краще за приємною ціною. В Івано-Франківську здійснюється доставка, при бажанні клієнта можлива доставка в довколишні населені пункти. Головними мінусами всіх котлів на твердому паливі вважалися швидке згоряння паливного матеріалу і погана продуктивність. Але сьогодні завдяки моделям піролізного типу і тривалого горіння можна забути про цю проблему.